Teraz jest 2 marca 2024, o 05:09 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

depresja po odstawieniu tabletek

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób, które zrezygnowały z antykoncepcji i zaczęły praktykować naturalne metody rozpoznawania płodności (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

depresja po odstawieniu tabletek

Postprzez kalak » 5 kwietnia 2009, o 19:53

Witam
a czy któraś z Was dziewczyny spotkała się z depresją po odstawieniu tabletek?
od niecałego miesiąca nie biorę tabletek i chodzę jak bomba i tylko czekam na kłótnię a jak już ją sprowokuję łapię doła i ryczę :cry:
czy to możliwe że po długim braniu tabletek (prawie 6lat) i nagłym ich odstawieniu hormony muszą sie "ustabilizować"?
dzięki za odp kogokolwiek kto cokolwiek może napisać na tem temat :)
kalak
Przygodny gość
 
Posty: 2
Dołączył(a): 31 marca 2009, o 20:38

Postprzez Amazonka » 5 kwietnia 2009, o 20:08

W czasie brania i przed nim nie miałaś obniżonego nastroju?
Amazonka
Domownik
 
Posty: 1650
Dołączył(a): 17 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez kalak » 6 kwietnia 2009, o 01:03

nie :(
tak jak pisałam zaczęło się po odstawieniu
kalak
Przygodny gość
 
Posty: 2
Dołączył(a): 31 marca 2009, o 20:38

Postprzez nefrytowa » 6 kwietnia 2009, o 12:09

jesteś pewna,że to ma cokolwiek wspólnego z tabletkami, a nie np. z sytuacją życiową? Twoje własne hormony na pewno teraz się stabilizują, ale jeszcze nie słyszałam,żeby to w tę stronę poszło. Ja po odstawieniu miałam reakcje dokładnie odwrotną ;)
nefrytowa
 

Postprzez Anna Kinga » 16 kwietnia 2009, o 15:47

Ja tez po 6 latach odstawiłam, ale reakcja była inna- wpadłam w euforie;) że juz tego codziennie nie muszę brać. Może twoje samopoczucie wynika z ogromnej burzy hormonalnej jaką przechodzi się w tym czasie. Miej tego świadomość a już za jakis czas wszytsko sie ustabilizuje i hormonki wrócą do pracy na odpowiednim poziomie, cierpliwości i świadomości zyczę
Anna Kinga
Przygodny gość
 
Posty: 18
Dołączył(a): 8 listopada 2008, o 14:16
Lokalizacja: Kraków

Postprzez szczęśliwa mama » 15 października 2009, o 15:25

U mnie też podobnie było, z tym, że ja to tłumaczę powrotem do owulacji i syndromu napięcia przedmiesiączkowego :twisted: . Przed braniem hormonów napięcie przedmiesiączkowe też dawało mi w kość :wink: .
szczęśliwa mama
Przygodny gość
 
Posty: 49
Dołączył(a): 6 października 2009, o 13:08
Lokalizacja: podkarpackie


Powrót do NPR po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron