Teraz jest 28 marca 2024, o 12:53 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Prośba o interpretację temp. PCOS po anty

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Prośba o interpretację temp. PCOS po anty

Postprzez fungustic » 4 października 2015, o 22:59

Dzień dobry!
To mój pierwszy zapis temperatur podczas cyklu, jak widać jeszcze niezakończony. Brałam tabletki anty ze względu na PCOS jednak dzięki nawróceniu zrozumiałam, że nie tędy droga i to co wartościowe nie przychodzi łatwo :) I oto jestem z moim "nienormalnym", trzecim po odstawieniu cyklem. Może trochę za wcześnie na interpretację? Jednak od poczatku temperatura jest... dziwna. Czy może to być spowodowane odstawieniem czy raczej PCOS?
Tutaj jest http://www.tinypic.pl/da67s99k6as2

Pozdrawiam
Monika
fungustic
Przygodny gość
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 października 2015, o 22:18

Re: Prośba o interpretację temp. PCOS po anty

Postprzez 30tka marchewka » 9 października 2015, o 16:43

Witaj. Wszystko może byc przyczyną zaburzeń cyklu. Niestety PCOS jest chorobą, która zakłóca normalny cykl płodności, cykle trwają długą, jest wiele podejśc do owu, zaburzenia to cecha stała tej dolegliwości. Nie pomożemy raczej, warto miec dobrego lekarza co zleci wszystkie możłiwe badania i podejmie odp. terapię. Czasem są to tabletki anty, ale niech to bedzie ostateczność, bo one mają zalety i też wady. To nie jest tak, ze antyki są z góry złe, jak masz je przepisane to nalezy je brać. Warto pogadać z kierownikiem duchowym. Ja mogę tylko polecić super speca gina, który postawi na leczenie a nie na zbycie antykami.
30tka marchewka
Przygodny gość
 
Posty: 29
Dołączył(a): 16 lutego 2015, o 18:50

Re: Prośba o interpretację temp. PCOS po anty

Postprzez Oski » 3 listopada 2015, o 01:12

Ja także proszę o polecenie dobrego ginekologa. Moja narzeczona cierpi na PCOS i też jest "leczona" tabletkami antykoncepcyjnymi, co mi się bardzo nie podoba...
Oski
Przygodny gość
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 listopada 2015, o 01:21
Lokalizacja: Lublin

Re: Prośba o interpretację temp. PCOS po anty

Postprzez 30tka marchewka » 5 listopada 2015, o 20:17

Witaj

Lublin to dr Maciej Barczentewicz poszukaj w necie
30tka marchewka
Przygodny gość
 
Posty: 29
Dołączył(a): 16 lutego 2015, o 18:50


Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron