Teraz jest 28 marca 2024, o 17:23 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Brak śluzu i skok temperatury

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Brak śluzu i skok temperatury

Postprzez Mariposa » 19 listopada 2012, o 09:01

Zawsze miałam wyraźny objaw śluzowy, mogłam bez problemu odróżnić czy jest bardziej czy mniej płodny, tymczasem w tym cyklu nie mogłam w ogóle zaobserwować śluzu płodnego tylko przez 3 dni pojawiły mi się małe plamki śluzu mniej płodnego. Cztery dni temu (16 d.c.; dotychczas najwcześniejszy skok miałam 19 d.c.) nagle skoczyła mi temperatura (z 36.5-36.65 na 36.9) i utrzymuje się na poziomie 36.8-36.9. Jak mam to interpretować? Czy możliwe, że w ogóle nie miałam owulacji w tym cyklu? Jak powinnam teraz wyznaczyć koniec fazy płodnej?
Pozdrawiam i proszę o pomoc
Mariposa
Przygodny gość
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 marca 2011, o 09:34

Re: Brak śluzu i skok temperatury

Postprzez desperatedesperado » 19 listopada 2012, o 12:21

Z tego co słyszałam czasem tak bywa na jesień czy wiosnę, organizm dostaje w kość i sam się pozbawia owulacji, żeby dać sobie odpocząć (tj. nie zajść w ciążę co jest ewidentnym wysiłkiem dla niego) jeśli to jednorazowe nie masz się czym martwić, ja mam gorszy problem ,bo nie mam śluzu płodnego tylko nie wiadomo co i zaczynam się bać że coś jest nie tak
desperatedesperado
Przygodny gość
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 listopada 2012, o 11:56


Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron