Teraz jest 29 marca 2024, o 00:04 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

PROSZĘ< POMÓŻCIE>>>>

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

PROSZĘ< POMÓŻCIE>>>>

Postprzez Gonia1987 » 17 lipca 2012, o 10:34

Przepraszam, że zwracam się z może głupim pytaniem tu na forum, ale na innych traktują mnie jak ufoludka, bo kto w dzisiejszych czasach stosuje NPR...Ale do rzeczy. NPR stosuję od 1,5 roku, mierzę temp w ustach i przeszłam kurs z książki Kippleyów. Moje cykle są raczej długie (33-35, czasem nawet 40 dni.) Dwa razy w ciągu tego czasu zdarzyły mi się 27 i 28 dniowy. Faza Lutealna ZAWSZE, nawet w tych krótkich cyklach wynosiła ok 12-13 dni, nigdy nie była krótsza niż 10. A w tym cyklu 7 dni po szczycie i 6 wyższych temp. pojawiło się plamienie (taki śluz z brązową krwią) Trwało to pół dnia.dziś też zauważyłam w pobranym śluzie ( 8 dni od szczytu i 7 wyższych temp.) nitki krwi, ale mniej niż wczoraj. Wpadłam w panikę. Sama nie wiem, czy to początek jakiegoś przedwczesnego okresu, czy może......plamienie implantacyjne??? W czasie płodnych dni nie wytrzymaliśmy i kochaliśmy się ... analnie. I głupieje....może nasienie jakimś cudem "przepłynęło" do pochwy? Proszę potraktujcie moje pyt poważnie. Mamy dwójke dzieci nie planujemy następnego. Zachowaliśmy sie nieodpowiedzialnie, ale czy ciąża jest możliwa, czy mozliwe, że to było plamienie implantacyjne???
Gonia1987
Przygodny gość
 
Posty: 46
Dołączył(a): 12 stycznia 2011, o 09:45

Re: PROSZĘ< POMÓŻCIE>>>>

Postprzez magna » 17 lipca 2012, o 11:01

A na pewno nie masz żadnej infekcji albo innych tego typu problemów? Czasem przez to pojawiają się nitki krwi, przynajmniej u mnie tak bywa. Nikt Ci nie zagwarantuje, że nie jest było to związane z ewentualnym zajściem w ciążę, ale mi wydaje się, że to raczej niemożliwe...
magna
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 203
Dołączył(a): 2 lutego 2010, o 21:37

Re: PROSZĘ< POMÓŻCIE>>>>

Postprzez Gonia1987 » 17 lipca 2012, o 11:24

Boję się, że niemożliwe to to nie jest...no przecież nasienie mogło wypłynąć i dostać się w okolice pochwy....ehhh . Co do infekcji - nie mam żadnej jej objawów, jeszcze mam cichą nadzieję, że to nadżerka dała o sobie znać, bo dziś plamienie ustało całkowicie,,,,zwariuj ę....jeśli ktoś może mi coś na en temat powiedzieć, to bardzo proszę...
Gonia1987
Przygodny gość
 
Posty: 46
Dołączył(a): 12 stycznia 2011, o 09:45


Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron