Teraz jest 28 marca 2024, o 14:05 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

prośba o modlitwę

Forum wzajemnej pomocy dla małżeństw, które doświadczyły poronienia.

prośba o modlitwę

Postprzez kumari » 26 maja 2011, o 21:28

Witajcie. W maju 2009 roku szczęśliwie urodziłam zdrową, kochaną córeczkę. W grudniu 2010 roku straciłam w 9 tygodniu ciąży nasze drugie dzieciątko. Obecnie jestem w pierwszym miesiącu ciąży. Badanie usg pokazało pęcherzyk średnicy 3 mm. Zarodka wewnątrz jeszcze nie widać. Biorę luteinę. Mam nadzieję, że za miesiąc, podczas następnej kontroli zobaczymy maleńkiego bobasa. Proszę Was o modlitwę w intencji naszego poczętego dziecka, o zdrowie i życie dla niego, o szczęśliwe narodziny oraz chrzest. Dziękuję
kumari
Przygodny gość
 
Posty: 14
Dołączył(a): 23 stycznia 2011, o 19:50

Re: prośba o modlitwę

Postprzez Monika C. » 27 maja 2011, o 22:17

Kumari będę pamiętać... :wink:
Ja również dołączam prośbę o modlitwę za bliską mi osobę. Matkę ośmiorga dzieci, najcudowniejszą znaną mi matkę. Ma 44 lata i właśnie 13 tyg temu dowiedziała się o kolejnym maluszku pod sercem. Nie ukrywam że była to dla nich trudna sytuacja-bo lata już nie te,poza tym człowiek jest już zmęczony wychowaniem takiej gromadki, itp... ale przyszła akceptacja i miłość. ale niestety podczas usg lekarz zauważył jakieś puste przestrzenie wokół karku dziecka co może świadczyć o jakiś chorobach genetycznych / może to być wynikiem wieku matki./ Proszę was o modlitwę bo są to dla nich bardzo trudne chwile. Pozdrawiam
Monika C.
Przygodny gość
 
Posty: 31
Dołączył(a): 6 sierpnia 2008, o 13:55

Re: prośba o modlitwę

Postprzez Amazonka » 29 maja 2011, o 16:16

Bliska Ci osoba stosowała rozpoznawanie płodności czy antykoncepcję?
Amazonka
Domownik
 
Posty: 1650
Dołączył(a): 17 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wrocław

Re: prośba o modlitwę

Postprzez kami79 » 29 maja 2011, o 20:11

Amazonka, no ja czasami nie moge... Dziewczyna prosi o modlitwe za rodzine w trudnej sytuacji a Ty wyjezdzasz z pytaniem o metode ktora stosowali. Po co Ci to wiedziec? Jakie to ma znaczenie w ich sytuacji? Trzeba sie modlic zgodnie z prosba a nie dociekac spraw ktore nie maja znaczenia.
Dla pocieszenia dodam ze moja kolezanka, 45 letnia mama trojki dzieci, wlasnie spodziewa sie swojego 4 dziecka. Wszystkie dzieci urodzone po 36 rż. I wszystkie zdrowe a Ewa wyglada i czuje sie mlodo. Jest zdrowa i z nadzieja patrzy w przyszlosc mimo wielu lęków ktore sa nieodzowne w kazdej ciazy. Rozumiem ze sytuacja Twojej znajomej jest inna chocby ze wzgledu na ilosc dzieci ale sam wiek matki jeszcze nie przesadza o tym ze musi byc zle z dzieckiem lub z nia sama podczas ciazy.
Pomodlimy sie za ta cudowna mame
kami79
Domownik
 
Posty: 486
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:36
Lokalizacja: wieś na Mazowszu

Re: prośba o modlitwę

Postprzez kumari » 29 maja 2011, o 21:33

Moniko, odmówię modlitwę w intencji matki o której piszesz. Na pocieszenie : teściowa urodziła mojego męża mając lat 42! wychowała cudownego mężczyznę i miejmy nadzieję, że tak będzie również w tym przypadku. Pozdrawiam i dziękuję za modlitwy za mojego bobaska:)
kumari
Przygodny gość
 
Posty: 14
Dołączył(a): 23 stycznia 2011, o 19:50

Re: prośba o modlitwę

Postprzez Monika C. » 31 maja 2011, o 21:41

Dziękuję za każdą myśl skierowaną do Boga w tej intencji. I ja szturmuję niebo i bardzo wierzę że będzie dobrze,ale niestety lęk nadal istnieje. Co do metody którą stosują- choć nie wiem co by to miało zmienić- nie stosują antykoncepcji, lecz obserwację śluzu. Ale jest to bardziej skomplikowane ze względu na bardzo nieregularne cykle, a ostatnio bardzo krótkie. Nie mierzy temp. Pozdrawiam ciepło
Monika C.
Przygodny gość
 
Posty: 31
Dołączył(a): 6 sierpnia 2008, o 13:55

Re: prośba o modlitwę

Postprzez Minia_L » 19 czerwca 2011, o 07:37

Witajcie.

I nas spotkała strata Maleństwa... Mamy już 3-letnią córeczkę, w maju straciliśmy drugą córeczkę - Marysię, w 12tc. Bardzo Was proszę o modlitwę o szansę na kolejne dziecko, o szczęśliwe narodziny. Powalczyliśmy z biurokracją i pochowaliśmy Marysię na cmentarzu - możemy ją odwiedzać.
Musimy jeszcze poczekać, na razie niepokoją mnie cykle, ale to nie wątek do omówienia ich.

Z góry dziękuję i zapewniam też modlitwę za inne małżeństwa w podobnej sytuacji.
Minia_L
Bywalec
 
Posty: 181
Dołączył(a): 13 sierpnia 2007, o 08:27

Re: prośba o modlitwę

Postprzez kumari » 19 czerwca 2011, o 19:08

Witajcie. jestem już w 8tc. W czwartek byłam na wizycie kontrolnej u ginekologa. Na usg było widać bobasa 13,5mm oraz bijące serduszko. Szczęśliwa wróciłam do domu ze zdjęciem Dzieciątka. Niestety w sobotę wieczorem pojawiło się krwawienie. Drżę i czekam na poniedziałkową wizytę w gabinecie. Jeszcze raz proszę o modlitwę w intencji naszego dziecka. Pa
kumari
Przygodny gość
 
Posty: 14
Dołączył(a): 23 stycznia 2011, o 19:50

Re: prośba o modlitwę

Postprzez mmiśka » 20 czerwca 2011, o 21:05

Kumari mama nadzieję, że z dzieciątkiem ok. Plamienie nie zawsze oznacza najgorsze. Ale najlepiej się oszczędzać w takiej sytuacji i jak najwięcej odpoczywać. Zbadaj progesteron być może potrzebujesz suplementacji tego hormonu. Ja miałam bardzo niski i dostałam duphaston a potem dodatkowo luteinę dopochwową.
mmiśka
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 223
Dołączył(a): 1 lutego 2006, o 22:06

Re: prośba o modlitwę

Postprzez kumari » 21 czerwca 2011, o 20:44

Uff... Dzieciątku nic złego się nie stało, podrosło do 21mm, serduszko ładnie bije. Niestety pojawił się bardzo mały krwiak. Mam się oszczędzać. Dostałam też Duphaston o którym pisałaś. Mimo wszystkich zmartwień, pięknie jest być w ciąży! pozdrawiam Was serdecznie
kumari
Przygodny gość
 
Posty: 14
Dołączył(a): 23 stycznia 2011, o 19:50

Re: prośba o modlitwę

Postprzez mmiśka » 21 czerwca 2011, o 22:16

Kumari bardzo się cieszę. Teraz to już małe będzie rosło ekspresowo :wink: Spokojnej ciąży życzę.
mmiśka
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 223
Dołączył(a): 1 lutego 2006, o 22:06

Re: prośba o modlitwę

Postprzez kumari » 24 czerwca 2011, o 21:37

ehh... dzisiaj znowu leżę i się zamartwiam, bo rano plamiłam... Jezu ufam Tobie!
kumari
Przygodny gość
 
Posty: 14
Dołączył(a): 23 stycznia 2011, o 19:50

Re: prośba o modlitwę

Postprzez mmiśka » 25 czerwca 2011, o 22:45

Może krwiak się oczyszcza? Z tego co wiem, to przy krwiaku należy leżeć. Więc może odpuść sobie obowiązki i poleżakuj sumiennie.
mmiśka
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 223
Dołączył(a): 1 lutego 2006, o 22:06

Re: prośba o modlitwę

Postprzez kumari » 5 września 2011, o 14:09

Za wszelkie modlitwy i dobre słowa w naszej intencji bardzo dziękuję. Szczęśliwie dotarłam do półmetka ciąży. Maluszek kopie mocno a wyniki badań usg są prawidłowe. Pozdrawiam
kumari
Przygodny gość
 
Posty: 14
Dołączył(a): 23 stycznia 2011, o 19:50

Re: prośba o modlitwę

Postprzez kamyczek » 19 października 2011, o 22:37

Bardzo proszę o modlitwę za mojego brata i jego żonę, którzy dzisiaj stracili Maleństwo. Był to 8tc. :( Jest mi ich tak strasznie żal, że aż trudno to wyrazić. Bardzo bardzo potrzebują tej modlitwy, bo tylko Pan będzie mógł uleczyć tę ranę.
kamyczek
Bywalec
 
Posty: 158
Dołączył(a): 29 listopada 2006, o 01:25

Re: prośba o modlitwę

Postprzez lilianaj59 » 13 września 2012, o 15:29

Trzymaj się, będzie dobrze! :)
lilianaj59
Przygodny gość
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 września 2012, o 15:25

Re: prośba o modlitwę

Postprzez Kacha » 3 października 2012, o 16:52

I my starcilismy malenstwo byl to 7tc, bol nie do opisania, na szczescie w domku czekal na mnie 3 letni synek bez nie dalabym sobie rady....prosze o modlitwe....
Kacha
Domownik
 
Posty: 350
Dołączył(a): 15 stycznia 2008, o 20:39

Re: prośba o modlitwę

Postprzez kamyczek » 4 października 2012, o 10:13

Kacha... :cry: Modlitwa zapewniona :(
kamyczek
Bywalec
 
Posty: 158
Dołączył(a): 29 listopada 2006, o 01:25

Re: prośba o modlitwę

Postprzez NIKOLA » 21 marca 2016, o 01:41

Odmówię w twojej intencji cały różaniec ;)
NIKOLA
Przygodny gość
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 marca 2016, o 01:18
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: prośba o modlitwę

Postprzez milamazur01 » 17 października 2016, o 04:33

Modlitwy dla ciebie ..
milamazur01
Przygodny gość
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 października 2016, o 04:27


Powrót do Po stracie dziecka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron