Teraz jest 28 marca 2024, o 12:40 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

krwawienie okołoowulacyjne?

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, agulla

krwawienie okołoowulacyjne?

Postprzez linum » 30 kwietnia 2010, o 16:04

Pomóżcie proszę w interpretacji, bo pierwszy raz obserwuje coś takiego u siebie. W nocy zaczął boleć mnie brzuch jednak pomyślałam, że zjadłam coś dnia poprzedniego. Jakież było moje zdziwienie, gdy rano w ubikacji okazało się, że krwawię. Obecnie jestem w 15 dniu cyklu, a dotychczasowe temperatury wyglądają następująco:

1 dc 36,6 @ (++)
2 dc 36,7
3 dc 36,6
4 dc 37,0 pl; gardło boli
5 dc 36,8
6 dc 36,8
7 dc 36,7 [serduszko]
8 dc 36,6 PN
9 dc 36,6 śl
10 dc 36,6 śl
11 dc 36,6 Bj
12 dc 36,8 [serduszko] - staramy się o kolejnego Maluszka
13 dc 36,8 PN
14 dc 36,8 m
15 dc 36,8 krwawienie śródcykliczne?

Boli mnie podbrzusze, zwłaszcza gdy chodzę lub zmieniam pozycję. Ból nie przypomina miesiączkowego, jest bardziej ostry. Od rana siedzę na telefonie i próbuje skontaktować się z lekarzem, ale długi weekend się zaczyna i nigdzie nie mogę się dodzwonić.
Bardzo proszę, podpowiedzcie, czy muszę stanąć na głowie i znaleźć lekarza, czy też spokojnie mogę przez długi weekend przeczekać.
linum
Przygodny gość
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 kwietnia 2010, o 15:51

Postprzez Oleńka Z » 1 maja 2010, o 12:34

Próbowałabym się chyba skontaktować (zadzwonić, poradzić) z lekarzem, który ma dyżur w szpitalu, na ginekologii albo zgłosiłabym się na Izbę Przyjęć do szpitala, pewnie to nic groźnego ale po co masz się martwić tyle dni.Lepiej sprawdzić i spokojnie korzystać z długiego weekendu :) .
Pozdrawiam :)
Oleńka Z
Bywalec
 
Posty: 102
Dołączył(a): 26 grudnia 2009, o 22:47

Postprzez linum » 4 maja 2010, o 09:40

Oleńko dziękuję za odpowiedź. Tego samego dnia wieczorem pojechaliśmy z mężem na izbę przyjęć. Podczas usg okazało się, że mam krew w jamie brzusznej, a test ciążowy wyszedł pozytywny :( Byłam Mamą przez dwie godziny, bo tyle czasu upłynęło od przyjęcia do szpitala do operacji. Pielęgniarka powiedziała że była to maleńka ciąża, ale żal wielki. Szczęście w nieszczęściu nie osierociłam reszty dzieci. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję za odpowiedź.
linum
Przygodny gość
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 kwietnia 2010, o 15:51

Postprzez Oleńka Z » 4 maja 2010, o 12:35

Linum, kochana, bardzo mi przykro, że tak się stało :cry:

Bogu dzięki, że chociaż pojechaliście w porę do szpitala , Bogu dzięki…
Będę pamiętać w modlitwie
Pozdrawiam serdecznie
Oleńka Z
Bywalec
 
Posty: 102
Dołączył(a): 26 grudnia 2009, o 22:47

Postprzez linum » 4 maja 2010, o 12:42

Bóg zapłać Oleńko za modlitwę.
Bardzo jej teraz potrzebujemy.
linum
Przygodny gość
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 kwietnia 2010, o 15:51

Postprzez linum » 5 maja 2010, o 20:07

Trochę się wyjaśniło po dzisiejszej wizycie u ginekologa, bo przyznaję, że nie mogłam się doliczyć tygodni ciąży. Otóż, to co wzięłam za miesiączkę, wcale miesiączka nie było, a wynik testu, który robiłam był negatywny ponieważ w ciąży pozamacicznej poziom bHCG wzrasta wolniej. No, przynajmniej w tej kwestii mam jaśniej.
Ginekolog wyjaśnił także, że ryzyko iż kolejna ciąża będzie także pozamaciczna nieznacznie wzrasta.
Jeszcze raz dziękuję.
linum
Przygodny gość
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 kwietnia 2010, o 15:51

Postprzez Oleńka Z » 6 maja 2010, o 22:10

Linum, przykre wydarzenie, bardzo :( i strasznie niebezpieczne.
Odpoczywaj sobie.Bąź dobrej myśli na przyszłość.
Cały czas pamiętam o Was w modlitwie
Pozdrawiam serdecznie
Oleńka Z
Bywalec
 
Posty: 102
Dołączył(a): 26 grudnia 2009, o 22:47


Powrót do Inne problemy związane z praktykowaniem NPR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron