Teraz jest 28 marca 2024, o 11:38 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

bark miesiączki

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

bark miesiączki

Postprzez małe słoneczko » 8 sierpnia 2009, o 00:15

Mój cykl trwa już 30 dni i nie zanosi się na to, żebym dostała sierpniową miesiączkę. Owszem, pobolewa mnie brzuch i przy większym wysiłku zdarza mi się plamić ( kilka dni temu był to śluz o konsystencji BJ i brązowych-pewnie podbarwionych krwią niteczkach, teraz konsystencja jest raczej gęsta, kolor brązowawy).

Zawsze miałam regularne cykle od 26 do 28 dni, w ciągu ostatnich 4 miesiący schudłam jakieś 13 kg. Dużo ćwiczę, odrzuciłam węglowodany. Dziwi mnie tylko, że mój organizm tak zareagował, bo jem naprawdę dużo warzyw, mięsa, zdrowych rzeczy...

Pyt.: czy już teraz mam zarejestrować się do ginekologa? co ewentualnie lekarz może zrobić, by przywrócić mi miesiączkę?

Pytania i sytuacja może głupie, ale naprawdę się przejmuję, bo moim zamiarem nie było zrobienie sobie krzywdy...
małe słoneczko
Bywalec
 
Posty: 184
Dołączył(a): 2 stycznia 2008, o 00:27
Lokalizacja: Niebo:)

Postprzez fresita » 8 sierpnia 2009, o 23:26

a obserwujesz swoj organizm9tempka, sluz)? mozna isc do ginekologa, poprosic o zrobienie usg, moze zwyczajnie poprzez odchudzanie opoznila sie owulacja i spokojnie bez ingerencji hormonalnej za kilka dni dostaniesz miesiaczke.
fresita
Domownik
 
Posty: 415
Dołączył(a): 9 października 2004, o 22:54
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez małe słoneczko » 9 sierpnia 2009, o 12:01

no właśnie olałam sobie obserwacje... gdyby była temp. to wiedziałabym co robić... tzn. miałam 20-23 dc takie intensywniejsze plamienie, nie wiem przez brak pomiaru czy to była miesiączka czy plamienia towarzyszące u mnie owulacji...

pomyślałam sobie, że po prostu poczekam do przyszłego terminu miesiączki, a jak nie, to zostanie mi wizyta u ginekologa
małe słoneczko
Bywalec
 
Posty: 184
Dołączył(a): 2 stycznia 2008, o 00:27
Lokalizacja: Niebo:)


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron