Teraz jest 28 marca 2024, o 11:00 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Pomóżcie ...

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Pomóżcie ...

Postprzez kingamarcin2 » 22 czerwca 2009, o 14:09

Od kilku dni mam jakiś dziwny okres tzn. nie jest on tak bardzo silny jak zwykle są to dosłownie jakieś resztki,czasem czerwone czasem brązowe.Martwię się bo to już 11 dzień takiego stanu.Szczerze powiedziawszy to mam już dosyć tego,jednocześnie martwię sie bo nigdy tak nie miałam,owszem okres miałam nieraz słabszy ale nigdy tak długo...Naprawdę nie wiem co się ze mna dzieje!!!!Przyjaciółka mówi że mogę być w ciąży,bo ona właśnie tak miała,ale czy to na pewno to????Ja juz nie mam siły ,przy tym czuję się zle,czasem robi mi sie nie dobrze,nieraz zakręci mi się w głowie i wogóle jestem jakaś zmęczona.Mam dość dlatego błagam POMÓŻCIE mi....javascript:emoticon(':x')
kingamarcin2
Przygodny gość
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 czerwca 2009, o 13:52

Postprzez Krycha » 22 czerwca 2009, o 14:14

1. czy to coś dostałaś w terminie spodziewanej miesiączki?
2. czy robisz obserwacje, tempki, jesli tak to wpisz.
3. zrób test ciążowy, co ci szkodzi?
4. idź do lekarza.
Krycha
Domownik
 
Posty: 606
Dołączył(a): 20 października 2006, o 13:03
Lokalizacja: PdM

Postprzez kingamarcin2 » 22 czerwca 2009, o 14:25

to coś dostałam tydzień po planowanej miesiączce,piszesz o obserwacjach temp. tzn sie jak mam sie do tego zabrać?bo szczerze się przyznam że nie mam pojęcia jak się to robi?do lekarza to raczej nie mogę iść bo obecnie przebywam na terenie Wielkiej Brytani a tutejsza słuzba zdrowia pozostawia wiele do życzenia,może rzeczywiście zrobie jutro z rana test...jejku ja już naprawdę nie wiem co robić?I wogóle to dzięki za odpowiedz,pozdrawiam
kingamarcin2
Przygodny gość
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 czerwca 2009, o 13:52

okres

Postprzez Gosiaczek » 22 czerwca 2009, o 14:26

Nie lekcewaz - to moze byc ciaza (tez radze - zrob test) ale nie musi. U mnie to byla bardzo duza cysta na jajniku - jestem wlasnie po zabiegu usuniecia. Nie chce Cie straszyc bo czasem takie krawienia maja podloze hormonalne i oby tak bylo - tego Ci zycze ! Zawsze warto skontrolowac ...
Gosiaczek
Bywalec
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 grudnia 2004, o 13:56

Postprzez kingamarcin2 » 22 czerwca 2009, o 14:28

dzięki za odpowiedz dziewczyny!!!jutro zrobię test i się odezwę...pozdrawiam Was pa
kingamarcin2
Przygodny gość
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 czerwca 2009, o 13:52

Postprzez Gosiaczek » 22 czerwca 2009, o 14:30

Jesli tydzien po planowanej miesiaczce to wyglada to na ciaze moim zdaniem. Ja mialam miesiaczke w terminie tylko bardzo dluga a potem extra krwawienie - tak wiec wyglada to troszke inaczej. Nie znam sluzby zdrowia w Wlk. Brytanii ale do lekarza domowego mozesz isc zawsze a ten skieruje Cie ewentualnie do ginekologa - nie martw sie na zapas :wink:
Gosiaczek
Bywalec
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 grudnia 2004, o 13:56


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron