Teraz jest 28 marca 2024, o 18:38 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Ginekolog, poradnie - woj. mazowieckie

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Ginekolog, poradnie - woj. mazowieckie

Postprzez NB » 31 lipca 2008, o 14:06

Instytut Hyppocrates, Warszawa
tel.: 022 394-62-15
kom.:509 20 22 07
adres: ul. ks. Popiełuszki 17, Warszawa
mail: instytut(at)hyppocrates.pl

http://www.hyppocrates.pl
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez szpaczek1 » 19 listopada 2008, o 23:16

czy może któraś z Pań była u tego lekarza?? ja właśnie chodze i mam troche mieszane uczucia....
szpaczek1
Przygodny gość
 
Posty: 25
Dołączył(a): 18 maja 2007, o 12:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Amazonka » 20 listopada 2008, o 10:27

Dlaczego? Co budzi Twoje wątpliwości?
Amazonka
Domownik
 
Posty: 1650
Dołączył(a): 17 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez szpaczek1 » 3 grudnia 2008, o 18:07

Przyznam się, że chodzę tam i się lecze ale warunki lokalowe mnie zaskakują.

Przychodnia działa w mieszkaniu gdzie jest 1 pokój, korytarz i łazienka- to jestem wstanie przyjąć ale jeżeli jesteś na korytarzu słyszysz dokładnie wszystko co się dzieje w gabinecie... i to nie jest tak że siedze i podsluchuje... ale drzwi są cienkie, u dołu szpara... przyznam się że jest to bardzo krępujące i coś jest nie tak... szczególnie jeżeli pod drzwiami czekają dwie pary... i dokładnie slyszą wszystko o czym się rozmawia w gabinecie.

Ostatnio mialam mieć tam usg przez powłoki brzuszne (chyba tylko takie usg mają). Przed badaniem trzeba dużo wypić. Oczywiście kolejka pod drzwiami. Ja byłam przed czasem 15 min. Wchodzi Pani która była przedemną a Pan doktor "gdyby Pani czuła parcie na pęcherz to proszę dać znać". Ja już przed wejściem wypiłam pół litra wody. Wizyta Pani trwała ponad 30 min- doktor i pielegniarka jest w tym czasie razem w pokoju i przez te 30 min zastanawialam się co Pan doktor mial na myśli "proszę dać znać"- czy mam wtargnąć do gabinetu z informacją że ja już musze... a pacjenka leży na fotelu?? Nigdy w tak absurdalnej sytuacji nie byłam.. Do tego zaznaczam że na pacjętkę czekał chyba jej chłopak, który słuchał jak Pan doktor tłumaczył mi "że jak będę czuła parcie to żebym dała znać"...

nie jestem osobą zbytnio skrytą ale czuję się zażenowana jeżeli przy osobach trzecich ktoś mi wydaje absurdalne polecenia dotyczące sikania(wiem że moze to śmieszne ale poproście znajomego zeby w tramwaju ktos do was glosno powiedzial... jak będziesz czula parcie na pęcherz to daj znać" ) a z drugiej strony jakaś tajemnica lekarska obowiązuje i nie powinno być takiej sytuacji że pacjenci na korytarzu słyszą wszystko dokładnie co się dzieje w gabinecie... dziś znowu idę(mam nadżerkę) i biorę ze sobą mp3 i włącze ją żeby nie być zmuszonym do podłuchiwania...

druga sprawa to kwestia badań- większość badań robią na tychmiast w gabinecie co jest jego plusem bo nie trzeba czekać na cytologie 2 tygodnie tylko jest w ciągu paru min....i to jest ok. Ale na ostatniej wizycie Pan gin kazał mi zrobić badania ogólne moczu, krwi... zaznaczam że lecze tylko nadżerke... i że oczywiścei mogą zrobić te badania na miejscu. Przyznam się że stwierdziłam, że dla czystości sytuacji zrobię gdzieś indziej... i na przykład dowiedziałam się że nie można nosić próbki moczu cały dzień w torbie tylko w ciągu 4 godzin dostarczyć do laboratorium. A wizyty u tego gina są tylko wieczorem... więc jak bym nie sprawdziłam to bym nosiła próbkę cały dzień w torbie a póżniej bym dała im do badania- ciekawe jakie wyniki by wyszły...


czy naprawde w Wawie nie ma innego lekarza, który jest porządny i nie będzie mi na pierwszej wizycie wciskać pigułek??
szpaczek1
Przygodny gość
 
Posty: 25
Dołączył(a): 18 maja 2007, o 12:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez szpaczek1 » 3 grudnia 2008, o 23:32

no dobra już doczytalam że w przychodzni są polecani lekarze- również z Warszawy. Czy może któraś z Pań się u nich leczy??
szpaczek1
Przygodny gość
 
Posty: 25
Dołączył(a): 18 maja 2007, o 12:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez NB » 5 grudnia 2008, o 10:14

Polecam dr Rodzenia. Fachowiec, miły, dyskretny, delikatny. Wszystko tłumaczy.
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kiniaa » 20 stycznia 2010, o 17:11

Ja chodzę do dr Baryły, ale do dr Rodzenia poszłam w miedzyczasie - bo wyczytałam super opinie.
zatem nie napiszę dużo o dr Rodzeniu, ale ....

- długie czekanie na wizytę
- wizyty u doktora są drogie (rok temu płaciłam 120zł) + dodatkowe badania dodatkowo płatne i na oddzielnych wizytach (np. na usg trzeba się dodatkowo zapisać - koszt o ile dobrze pamiętam - ok. 85 zł)
- byłam z problemem zajścia w ciążę i wtedy był jakoś 8 m-c starań, więc doktor stwierdził krótko, że to "za wcześnie żeby się przejmować" i zlecił jedynie podstawowe badania. Pokazałam mu moje wykresy i zapytałam, czy 11 faza lutealna nie jest za krótka. Odpowiedział, że jest ok i że "ładnie wykresy prowadzę i żebym dalej je prowadziła". No i tyle.
Zaznaczę, że byłam już wtedy trochę załamana i spodziewałam się trochę więcej po tej wizycie.
Także wrażenia mam mieszane - może do stałych pacjentek doktor inaczej podchodzi. Ale to fakt jest bardzo miły.

Ale skoro piszę, to polecam dr Aleksandrę Baryłę - przyjmuje w w przychodni na ursynowie w Pro-familia, czy jakoś tak. I w sumie ta dr przepisała mi odpowiednie leki, bardzo dokładnie odczytywała wykresy, z tego co mówiła to szkoli się tez w napro. No i ceny wizyty są naprawdę przystępne (nawet kolejne wizyty są tańsze(początkowo 100zł, potem do 60 zł - nawet z usg!!!!) i usg na miejscu podczas wizyty :) No i można przyjść z mężem - i wszystkie wątpliwości również wyjaśnia.
No i za pomocą dr Baryły już po roku byłam w ciąży :) a badania zleciła już po 3-4 "bezowocnych" cyklach starań.
kiniaa
Bywalec
 
Posty: 197
Dołączył(a): 30 grudnia 2008, o 21:54

Postprzez raija » 17 marca 2010, o 20:57

Czy ktoras z was byla jeszcze u dr A. Baryły? Jaka macie opinie po wizycie? Czy to jest ta sama, ktora przyjmuje w Szpitalu św. Rodziny (znalazlam to nazwisko na stronie przychodni przyszpitalnej). Szukam jakiegos sensownego lekarza w Warszawie, a nie stac mnie na prywatne wizyty.
raija
Przygodny gość
 
Posty: 15
Dołączył(a): 1 lutego 2006, o 13:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ginekolog, poradnie - woj. mazowieckie

Postprzez babajaga » 18 czerwca 2012, o 20:17

dr Barbara Kurek

Grochowska 269 5
Warszawa
0-505-435 304

Bardzo ciepła, mila i kontaktowa, zna się na npr i nie przepisuje tabletek. Jak byłam u niej pierwszy raz i wspomniałam, że obserwuję cykle i mierzę temp to była pozytywnie zaskoczona. Ma dosyć szybkie terminy, a wizyta jest niedroga ok 50-70 zł, w zależności czy z usg czy bez. Bardzo polecam
babajaga
Przygodny gość
 
Posty: 8
Dołączył(a): 18 czerwca 2012, o 20:12

Re: Ginekolog, poradnie - woj. mazowieckie

Postprzez Lemonade » 21 lipca 2013, o 16:25

Polecam dr Barbarę Kurek. Metody naturalne, byłam wprawdzie dopiero na kilku wizytach, ale oceniam bardzo pozytywnie. Za wizytę, gdzie tylko przepisała leki nie wzięła ani złotówki, a wiem, że różnie to bywa - recepta czy badanie, stówa się należy (często tak jest). Polecam! Ceny jak na Warszawę bardzo przystępne.
Lemonade
Przygodny gość
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 lipca 2013, o 16:19


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron