Teraz jest 28 marca 2024, o 23:52 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

nieregularny cykl

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

nieregularny cykl

Postprzez doris » 27 listopada 2008, o 11:37

Od kilku miesięcy mam bardzo nieregularny cykl nawet 60 dniowy. Jestem w trakcje 'kuracji' hormonalnej. Mam jednak wątpliwości co do sposobu jej prowadzenia. Lekarz ginekolog-endokrynolog zalecił najpierw w pierwszy leczonym cyklu luteinę i w 16-25 dniu duphaston w 28 dniu wg jego zapewnien miała pojawić się miesiączka. Nic z tego...pojawiła się w 32 dniu. Teraz jestem w drugim cyklu 'leczonym'...39 dzień i nic. W ciąży nie jestem. Dodam, że lekarz zapewniał mnie "w trakcje kuracji duphastonem zawsze jest cykl 28 dniowy'. U mnie to nie działa. Czeka mnie seria zastrzyków...'celem zresetowania organizmu' - słowa lekarza. Moje wątpliwosci budzi fakt, że nie musiałam robić żadnych badań hormonalnych...czy to normalne - chyba nie. Nie wiem co robić?? Poszukać innego lekarza??
Dodam że mamy z mężem jedno dziecko, ale w przyszłym roku chcieliśmy rozpocząć starania o kolejne ...a tu takie zawirowania. Jestem tym wszystkim przybita i mam mętlik w głowie.
doris
Przygodny gość
 
Posty: 14
Dołączył(a): 1 marca 2006, o 11:09

Postprzez NB » 27 listopada 2008, o 12:02

Leczenie hormonalne nie poparte szczegółowymi badaniami ?
Coś tu jest nie tak. Jest to błąd w sztuce lekarskiej.
Zmień lekarza i to czym prędzej.
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron