Teraz jest 19 kwietnia 2024, o 12:22 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

@ przez 2 tygodnie

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

@ przez 2 tygodnie

Postprzez kukułka » 28 września 2008, o 12:58

Juz 14 dzień jak trwa moja @ to mój drugi cykl po porodzie (jestem 11 mies po porodzie).
wybieram sie do lekarza, ale swoja droga ciekawi mnie od czego to może być? Mogą to być zwykłe zaburzenia hormonalne związane z karmieniem? czy od rauz mma się bać nastawiac na jakies mięsniaki, torbiele cyz nei wiadomo co jeszcze? nic mnie nie boli. temperatury jak w fazie niepłodnej. przed @ temp spadła.
Przed ciąża i przed tabletkami antyk miałam 3-4 dni plamienia przed @ i ok 3 dni po. po odstawieniu tabletek 2 @ idealne, potem ciąża.
Pierwsza @ była 10 mies po porodzie i trwała 7 dni.
kukułka
Domownik
 
Posty: 1748
Dołączył(a): 22 kwietnia 2004, o 13:55
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez lajla » 29 września 2008, o 14:34

Kukułko, ja fachowcem w tych sprawach nie jestem, ale na pocieszenie mogę Ci powiedzieć, że moja druga @ po porodzie też była inna, wprawdzie trwała krócej, ale 2. dzień był prawie krwotoczny. Nigdy tego nie zapomnę, po godzinie miałam wielką bordową plamę na spodniach, na dodatek zaskoczyło mnie to w pracy, a pracuję w szkole, na dodatek miałam wtedy lekcję w gimnazjum. Na szczęście nikt nie zauważył. Ufff!!! A później już było bez niespodzianek, może tych kilka pierwszych @ było bardziej obfitych, ale już bez przegięć. A do lekarza zawsze warto pójść, żeby się nie zadręczać.

Pozdrawiam. A jak tam Twój maluszek? :)
lajla
Domownik
 
Posty: 318
Dołączył(a): 21 grudnia 2006, o 02:07
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Tatuś » 29 września 2008, o 16:29

Do lekarza idź, tak na wszelki wypadek!

Ale nie musi to byc coś groźnego - moja pierwsza miesiączka po porodzie trwała 9 dni! Była bardziej obfita, po niej jeszcze plemienia. Druga już 7 dni, trzecia 5 dni.

Pytałam gina, powiedział, że to normalne - hormony przez długi czas przeciez przymierzały się do owulacji, więc sluzówka była przerosnieta - za jakiś czas wróci to do normy!

Wszystkiego dobrego
tatusiowa
Tatuś
Domownik
 
Posty: 302
Dołączył(a): 30 grudnia 2007, o 23:36


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron