Teraz jest 19 kwietnia 2024, o 01:58 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Szpital na Karowej - Wawa - lekarze

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Szpital na Karowej - Wawa - lekarze

Postprzez Magda:) » 25 września 2007, o 12:18

Czy macie jakieś doświadczenia z lekarzami (gin - endo) w szpitalu ks. Anny Mazowieckiej na Karowej w Warszawie? Czy wiecie coś na ich temat? Czy są dobrymi specjalistami od pco? Czy akceptują oni npr?
Magda:)
Przygodny gość
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21 września 2007, o 19:48

Postprzez novva » 25 września 2007, o 13:13

O lekarzach warszawskich i PCO możesz poczytać tutaj
Ja tylko raz byłam u dr U. Stopińskiej-Głuszak. Chciałam się z nią skonsultować, a nie leczyć się na stałe. Dokładnie obejrzała wszystko, na wykresy nosem nie kręciła i żadnych przykrych uwag na ten temat nie usłyszałam. Więcej nie wiem. Powodzenia.
novva
 

Postprzez Magda:) » 25 września 2007, o 18:14

Dziękuję za informację! Jeśli ktoś jeszcze wie coś na temat lekarzy w tym szpitalu proszę o wypowiedź.
Lekarze wymienieni w przychodni "Pro Vita" na NFZ przyjmują, ale aby się do nich dostać trzeba mieć naprawdę szczęcie. Osobiście cudem udało mi się zapisać na wizytę na Karową do gin-endo, więc się bardzo cieszę. Moje pco nie jest jeszcze w pełni przebadane (do tej pory leczyłam się prywatnie, a to jak wiadomo bardzo drogo kosztuje - jeden hormon ok. 30 zł., a jest ich do zbadania min. 10o:) plus inne koszty).
Magda:)
Przygodny gość
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21 września 2007, o 19:48


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron