Teraz jest 28 marca 2024, o 15:11 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Gin - Kraków - pomocy :(((

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Gin - Kraków - pomocy :(((

Postprzez pysia74 » 30 stycznia 2006, o 19:39

hej dziewczyny !
Mam prośbę, czy ktoś mógłby mi podać namiary na dobrego gina w Krakowie...
Po ślubie przeprowadziłam się do małopolski, najbliższym większym miastem jest Kraków, niestety jestem tu nowa, nie znam ani miasta ani dosłownie nikogo... Gdybym chciała leczyć się u mojego dotychczasowego, sprawdzonego gina czekałyby mnie podróże prawie 700 km, więc to raczej odpada :cry:
Kilka dni temu wybrałam się na wizytę do pewnego "specjalistycznego gabinetu", zwiedziona jego reklamą na stronie internetowej, zapewnieniami o wysokich kompetencjach personelu, profesjonalnym podejściu do pacjentek,posiadaniu najnowszej generacji sprzętu diagnostycznego, itd. Niestety wizyta okazała się totalną porażką. Cały wieczór przepłakałam nad własną naiwnością.
Mała ilustracja:
gin - ile pani ma lat ?
ja - 32
gin - a męża jakiegoś to pani będzie miała ?
ja - jestem mężatką
gin - od dawna?
ja - kilka m-cy
gin - stosuje pani jakieś hormony?
ja - nie, nigdy nie stosowałam ( zaczynam coś mówić nieśmiało o npr)
gin - no, to ja pani przepisze luteinę, ale tak za 2-3 cykle jak nie pomoże, to trzeba już badać męża !
ja - :shock: a na co ta luteina, wg pana doktora, ma w moim przypadku pomóc? (mam fazę lutealną 13-15dniową)
gin - bo pani przecież stara się zajść w ciążę !
ja - ja? a czemu pan dr tak uważa? my właśnie z mężem odkładamy na razie poczęcie...
gin(widocznie zdegustowany, jak można odkładać poczęcie nie stosując antyków) - pani ma wyższe wykształcenie i sobie pani śluz ogląda ?!! :shock:

Akurat takie podejście lekarza mnie osobiście "ani grzeje ani ziębi", nie oczekiwałam od niego, że będzie mnie utwierdzał w decyzji stosowania npr, ani tym bardziej interpretował moje cykle (mam wątpliwości co do jego ew.kompetencji w tej dziedzinie, mimo że cykle mam zawsze książkowe). Jadąc tam chciałam wyjaśnić 2 problemy, które mnie zaniepokoiły - niestety facet nawet nie dał mi szansy zadać pytania. Pan dr sprawiał wrażenie totalnego ignoranta w swojej dziedzinie (mimo że na stronie www reklamuje się jako były ordynator), przeraził mnie jego brak komunikatywności, schematyczność, wręcż szablonowe traktowanie pacjentek. Na dodatek w tej "specjalistycznej poradni" nie zapewnia się pacjentkom choćby minimum dyskrecji, prywatności, ale przyjmuje się je można powiedzieć "w biegu" - w trakcie wizyty gin kilka razy wychodzi z gabinetu, a to nastawić sobie cappucinko, a to wykonać zaległy telefon, a to sprawdzić, czy przyszli już znajomi umówieni na wizytę, by przyjąć ich poza kolejnością, a to skontrolować, czy jego wizytówki w recepcji się nie skończyły i czy nie trzeba dodrukować... Opuszczanie gabinetu nie przeszkadza mu jednak (tak przez ścianę) w dalszym zbieraniu wywiadu od siedzącej w nim aktualnie pacjentki (haloo, słyszy mnie pani, no i czym pani była leczona, bo muszę wpisać do kartoteki, nie traćmy czasu !) W efekcie, chcąc nie chcąc, każda z pań w poczekalni jest zorientowana z jakimi problemami ginekologicznymi boryka się jej sąsiadka z kolejki.
Posumowując wizytę - nie dowiedziałam się na niej niczego na temat swojego stanu zdrowia (jestem niestety po operacjach ginekologicznych na obu jajnikach i macicy). Dostałam za to receptę na wit. A+E (cytuję gina- to dobrze wpływa na płodność, a stosując npr to przecież nigdy nic nie wiadomo), Mastodynon (pomoże pani na bóle piersi przed @ - nie był zainteresowany wyjaśnieniami, że nie miewam takich bóli, ani zespołu napięcia przed@) oraz Lactovaginal (mimo że nigdy nie miałam diagnozowanych żadnych infekcji ani nie obserwowałam u siebie objawów, które mogłyby na nie wskazywać). Ale ten Lactovaginal, to nie wykluczam, że nie będzie mi potrzebny, zwłaszcza po tym jak jego asystentka robiła mi usg, nie używając na sondę transwaginalną żadnych jednorazowych osłonek :roll: , szkoda, że zauważyłam to dopiero po fakcie...
sorki za przydługi post, ale musiałam się wyżalić :cry:
ps. gdyby ktoś nie chciał powielać mojego błędu i tracić czas, kasę i nerwy na wizytę u takiego specjalisty, to służę jego namiarami na priva
pozdr. :wink:
pysia74
Bywalec
 
Posty: 107
Dołączył(a): 19 marca 2005, o 05:23

Postprzez Agania » 31 stycznia 2006, o 10:49

hej pysia :) nie zazdroszczę takiej wizyty brrrr...
ja jestem z Krakowa, ale i tak nie bardzo wiedziałam gdzie mogę się udać, żeby nie zostać potraktowana jak ciemnogród i wyśmiana za NPR (przykre to, ze wielu ginekologów tak uważa...) wybrałam Przychodnię Zdrowia Rodziny przy Fundacji PRo Humana Vita na Sławkowskiej 1. Jest tam kilku ginekologów, ja wybrałam p. Misztal-Dwojak - przede wszystkim dlatego, ze pracuje ona też w klinice na Ujastek, która cieszy się b. dobrą opinią jeśli chodzi o porody.
i po pierwszej wizycie byłam zadowolona. Wywiad był dokładny, słuchała co niej mówię, obejrzała wykres, zbadała mnie dokładnie i na koniec jeszcze pytała czy wiem wszystko i czy nie chciałabym o coś zapytać - tak więc wrażenie bardzo pozytywne :D
Agania
Przygodny gość
 
Posty: 67
Dołączył(a): 24 lutego 2004, o 17:41

Postprzez pysia74 » 4 lutego 2006, o 09:53

Dzięki Agania! prawdopodobnie się tam wybiorę następnym razem
aha, jeszcze zauważyłam, że na stronie wirtualnej przychodni widnieje nieaktualny już adres ich strony internetowej (to tak do admina czy innych odpowiedzialnych za forum), obecny to http://www.zdrowarodzina.org (może komuś się przyda)
gdyby ktoś mógł jeszcze polecić jakiegoś sprawdzonego lekarza byłabym bardzo wdzięczna :) pozdrawiam, Pysia
pysia74
Bywalec
 
Posty: 107
Dołączył(a): 19 marca 2005, o 05:23

Postprzez monikar » 6 lutego 2006, o 16:45

witaj pysia
po tym co napisałaś mam wrażenie, że ja też trafiłam na tego gina (z internetu),przepisywał mi te same leki i robił cytologie i kolposkopię przy kazdej wizycie straszył III gr i nadal nie leczył no i zalecił USG piersi, ale to nie o tym chciałam. Po traumatycznych przeżyciach z tym lekarzem i wyrzuconej kasie trafiłam do przychodni pro humanum na ul. Sławkowskiej do pani doktor Kwiecińskiej- gorąco polecam bardzo dobry i kompetentny lekarz a przede wszystkim człowiek (niestety do końca lutego pozostaje na urlopie macierzyńskim).
pozdrawiam
monikar
Bywalec
 
Posty: 168
Dołączył(a): 4 października 2004, o 14:54
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Tamara » 8 lutego 2006, o 11:52

Pysia,
ja chodzilam przez cala ciaze do lekarza w Krakowie - pani tez byla zwiazana ze wspomniana juz przychodnia na Slawkowskiej, ale ja chodzilam do jej prywatnego gabinetu. Byla to moja pierwsza ciaza i zalezalo mi na dobrej opiece, bo 30 na karku... Pani zajela sie mna rewelacyjnie, wysluchala kazdej watpliwosci, potrafila rozsadnie doradzic i nigdy nie zawiodla. Poza tym moglam do niej zawsze zadzwonic w razie jakis problemow, no i co rowniez dla mnie istotne, na kazda wizyte przychodzilam z mezem, a na USG to juz obowiazkowo musial byc tatus! Tez jestem z okolic Bochni, wiec trzeba bylo dojechac do K-owa, ale nie zalujemy. Synus jest teraz jak marzenie :D . Pani nazywa sie Szczawinska i jak bedziesz chciala to podam ci jej nr telefonu. Trzymaj sie!
Tamara
Przygodny gość
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 lipca 2005, o 16:03

Postprzez agab » 18 marca 2006, o 23:27

Ja również bardzo polecam dr Sczawińską. Super babka :D Byłam w prawdzie narazie raz u niej, ale nikt inny się mną tak nie zajął, a co najważniejsze bez skrępowania można o NPR pogadać. :)


Szczawińska Maria Gabinet Ginekologiczny
Kraków, ul. Łukasiewicza 6, tel. 012 411 69 41
agab
Przygodny gość
 
Posty: 47
Dołączył(a): 11 września 2005, o 08:43
Lokalizacja: Wawa

gin w krakowie

Postprzez magdaje » 12 marca 2008, o 08:27

Witam,
trochę po latach ale bardzo dziękuję za te namiary.
Jestem właśnie w ciąży, mam spore problemy i szukam dobrego ginekologa. Jedyny minus tych adresów tu podanych, przynajmniej dla mnie jest taki, że oba są na prywatne już gabinety. Trochę nie bardzo mnie stać żeby co dwa tygodnie chodzić do prywatnego gin, a z problemami tak się chodzi. Więc jeżeli ktoś ma namiary na dobrych ginekologów z NFZ to bardzo proszę o adresy.
Z góry dziękuję
magdaje
Przygodny gość
 
Posty: 4
Dołączył(a): 10 marca 2008, o 21:15

Postprzez ReniaCZEK » 14 marca 2008, o 12:32

Witaj Magda
ja też szukam ginekologa, na razie idę prywatnie bo nie mam szczególnych problemów.Ale wyczytałam także i na tym forum że lekarze promujący NPR pracują w szpitalu na Ujastek w Nowej Hucie(pani dr.Szczawińska i p.Misztal- Dwojak) tak przynajmniej widnieje na stronie tego szpitala, na spisie lekarzy, o ile jest to aktualne.
ja wybieram się do p.Misztal-Dwojak na Słwkowską i jak będę po to dam znać jak było.
Acha, czytałam też na tutejszym forum, że jest polecany do rodzenia ten szpital na Ujastek.Mnie na razie to nie dotyczy ale wezmę napewno te radę pod uwagę przy wyborze szpitala.
A może trzebaby iść raz na Sławkowską i zapytać lekarza gdzie przyjmuje w publicznym ośrodku...
Renia
ReniaCZEK
Przygodny gość
 
Posty: 5
Dołączył(a): 7 marca 2008, o 13:58

Witam ponownie

Postprzez magdaje » 16 marca 2008, o 13:19

Witam,
ja jutro właśnie idę do pani Misztal :) poddałam się i wolę iść prywatnie ale mieć pewność że się mną ktoś zajmie, mną a raczej maleństwem.
Na Ujastek jest naprawdę w porządku. Tam urodziłam pierwsze dziecko. Przy wszelkich zabiegach w sumie też polecam Ujastki, byłam na kilku :) tyle że czasami mogą być powikłania ale wtedy natychmiast przyjmują spowrotem.

Pozdrawiam

PS: napiszę jutro wieczorem jaka jest pani Misztal, chyba że się tam spotkamy ;)
magdaje
Przygodny gość
 
Posty: 4
Dołączył(a): 10 marca 2008, o 21:15

Pani Misztal

Postprzez magdaje » 18 marca 2008, o 08:24

Witam ponownie,
byłam wczoraj u tejże Pani. Pani w sumie zrobiła na mnie sympatyczne wrażenie. trochę tylko się zdziwiła, że nigdy nie miałam robionego testu na tarczycę i skierowała mnie na badania. Generalnie jestem zadowolona, ale myślę że tak naprawdę po jednej wizycie trudno coś powiedzieć. Tych wizyt w ciąży trochę mnie czeka więc napiszę po porodzie czy warto było :D
Pozdrawiam
Magda
magdaje
Przygodny gość
 
Posty: 4
Dołączył(a): 10 marca 2008, o 21:15

Postprzez MamaJasia » 1 kwietnia 2008, o 17:32

Dziewczyny, a macie jakies informacje na temat lekarzy w Medicover ? w Krakowie.
I czy na Sławkowskiej sie placi za wizyte u gina ?
Pozdrawiam
MamaJasia
Domownik
 
Posty: 300
Dołączył(a): 21 lutego 2008, o 23:19

Postprzez Agrafka » 2 kwietnia 2008, o 08:50

Na Sławkowskiej wizyty u ginekologa są płatne.

A może któraś z Was wie coś o ginekologach w Promedis (Kraków)? Można się tam wybrać, czy omijać?
Agrafka
Przygodny gość
 
Posty: 61
Dołączył(a): 13 stycznia 2008, o 17:43

Postprzez MamaJasia » 2 kwietnia 2008, o 09:29

Agrafko, o Promedis nic nie wiem, zapytam kogo moge.
Jesli na Sławkowskiej sa płatne to odpadaja dla wielu... niestety
MamaJasia
Domownik
 
Posty: 300
Dołączył(a): 21 lutego 2008, o 23:19

Postprzez Agrafka » 2 kwietnia 2008, o 09:34

Też żałuję, najchętniej bym właśnie na Sławkowską chodziła.
Agrafka
Przygodny gość
 
Posty: 61
Dołączył(a): 13 stycznia 2008, o 17:43

Płatne

Postprzez magdaje » 2 kwietnia 2008, o 14:53

Witam,
ja tez nie chciałam do płatnego ale po tym jak byłam traktowana u 'niepłatnych' to podziękowałam. Niestety w Polsce chyba tylko jeżeli płacisz to traktują cię jak człowieka. W każdym razie ja mam takie doświadczenia a szczerze to mam go sporo bo to drugie dziecko i gin zmieniałam dość często ze względu na niekompetencję.
pozdrawiam
Magda
magdaje
Przygodny gość
 
Posty: 4
Dołączył(a): 10 marca 2008, o 21:15

Postprzez milgosia » 2 kwietnia 2008, o 16:12

Ja chodzę do Promedisu na Wadowicką (jest też filia na Lubelskiej), mam tam opłacony abonament z firmy męża (wtedy jest zniżka). Dostęp do wszystkich lekarzy - ja tam chodzę teraz ze wszystkim, moja przyjaciółka chodzi z dziećmi, które często chorują.

Polecam bardzo z Promedisu:

- panią doktor Gradzikiewicz - internista - znakomita lekarka, wyciągnęła mnie z odmiedniczkowego zapalenia nerek

- dr Peszek - ginekolog - zdaje się, że pracuje na Kopernika i w prywatnej klinice na Królowej Jadwigi. Na wykresach się za bardzo nie zna, ale szanuje, nie namawia na antykoncepcję, bardzo fachowy i delikatny lekarz, konkretny i z szacunkiem do kobiety. Ponieważ dziewczyny bardzo go lubią, prowadzi dużo ciąż, więc są do niego kolejki, najlepiej zapisywać się na 1,5 tyg przed wizytą, choć w nagłych wypadkach przyjmuje też dodatkowo - pomiędzy pacjentkami i pod koniec dnia. W trudniejszych przypadkach (prowadzenie ciąży/zabieg) można dostać od niego numer na komórkę i dzwonić, gdyby coś się działo (ja tak właśnie dostałam i mogłam dzwonić, gdyby coś się działo/niepokoiło). To mój obecny lekarz.

- dr Kodymowski - on z kolei zna conieco metody naturalne, ale nie wiem, jakim jest lekarzem, bo była tylko raz u niego na USG i podczas wywiadu się o tym dowiedziałam. Wybrałam dr Peszka, bo o nim słyszałam bardzo dobre opinie od bliskich mi osób, a dr Kodymowskiego nie znałam.

- jest też tam bardzo dobra pani doktor endokrynolog (moja siostra do niej chodziła), ale niestety wyleciało mi nazwisko z głowy

Ja jestem z usług Promedisu bardzo zadowolona (mam wykupiony pakiet biały), nie ma problemu z terminami i kolejkami (przychodzi się na umówiona godzinę), pomoc fachowa, dostęp do wszyskich usług diagnostycznych/badań, nikt nie kręci nosem, jeśli prosisz o wypisanie dodatkowych skierowań na badania. Można robić USG bez skierowania.

Jeśli zachodzi konieczność badania w szpitalu, np. urografia - to masz terminy w pierwszej kolejności (przez NFZ lub normalna przychdnię czeka się ok miesiąca).

Poza tym w Promedisie przyjmują też w sobotę (na pewno interniści i ginekolog). No i jest nocna linia nagłej pomocy (tzw. hotline) i można przyjechać w razie nagłego wypadku.

Nie wiem, jak to jest, jeśli nie ma się wykupionego abonamentu. Ja płacę ok. 60-70 zł miesięcznie (za pakiet biały) i to mi daje dostęp do wszystkich specjalistów lekarzy (od internisty po alergologa, urologa, pulmunologa-pediatry, laryngologa itd. jest ostatnio nawet chirurg, choć na stronie go nie ma) + bezpłatne badania+prowadzenie ciąży+ pobyt jednodniowy w szpitalu (dłuższy juz refunduje NFZ). Zresztą maja swoja stronę, można tam poczytać, co zawiera który pakiet.

Z innych ginekologów z Krakowa to wspominana tu pani Szczawińska, ale ona nie przyjmuje w Promedisie tylko ma prywatny gabinet, nie pamiętam, ile kosztuje wizyta. Jest podobno bardzo dobra, prowadziła wiele ciąż "trudnych", wysokiego ryzyka itd.

U mnie zadecydowały względy finansowe (gdzie indziej na miesiąc wydaje się na samą tylko wizytę ok 70-80 zł, a tu się ma dodatkowo opłacone badania), no i mieszkam blisko (skałki Twardowskiego).

Kiedyś liczyłam, że bardziej mi się to kalkuluje, niż płacić oddzielnie za lekarza i dodatkowo oddzielnie za badania, jeśli przewiduję, że będzie ich dużo.
milgosia
Moderator forum
 
Posty: 742
Dołączył(a): 18 sierpnia 2006, o 13:41
Lokalizacja: Kraków

Postprzez MamaJasia » 3 kwietnia 2008, o 09:44

Milgosiu, a slyszalas o lekarzach z Medicover ???
Tez mam oplacony abonament i nic nie place za wizyty, niestety prywatne odpadaja, calkowicie.

Pytalam o Promedis kogo moglam ale nikt niestety nie leczy sie tam.
MamaJasia
Domownik
 
Posty: 300
Dołączył(a): 21 lutego 2008, o 23:19

Postprzez Agrafka » 3 kwietnia 2008, o 13:04

Milgosiu dziękuję! Ja jestem w podobnej sytuacji, też mam od niedawna w Promedis opłacony abonament z firmy męża, ale zupełnie nie wiedziałam, czy są tam jacyś sensowni ginekolodzy i czy warto.
Ostatnio edytowano 8 kwietnia 2008, o 12:36 przez Agrafka, łącznie edytowano 1 raz
Agrafka
Przygodny gość
 
Posty: 61
Dołączył(a): 13 stycznia 2008, o 17:43

Postprzez milgosia » 3 kwietnia 2008, o 13:42

Niestety, nie znam nikogo w Medicover. Chyba, że zapytasz o konkretne nazwiska - może kogoś skojarzę.

Natomiast w Lux Medzie też podobno są dobrzy lekarze, ale znam tylko nazwisko jednego hematologa, który tam pracuje, jest znakomity, leczył mojego Tatę i pracuje w Klinice Hematologii UJ.

Ja jestem z Promedisu bardzo zadowolona, odwiedziłam tam jak na razie dwóch internistów, urologa (który też pracuje w Klinice Urologii UJ i też leczył mojego Tatę), dwóch ginekologów, a pracująca tam pani endokrynolog nazywa się Małgorzata Tromifiuk czy jakoś podobnie...

Podkreślam, że choć dr Peszek nie zna się na wykresach, to jest całkiem dobrym lekarzem, szanuje moje zdanie (wie, że stosuje metody naturalne i to szanuje) i zawsze mogę o różne rzeczy zapytać, także o ich konsekwencje. Ja mam z kontaktów z nim same dobre wspomnienia.

Jeśli mialabym się wybrać gdzie indziej, to pewnie do dr Szczawińskiej - wiem, że prowadziła ciążę mojej koleżanki, której dzidziuś miał zespół Turnera i ciążę innej dziewczyny, której córeczka ma poważną wadę genetyczną (nie rosną kości rąk i nóg). Na pewno ma duże doświadczenie w prowadzeniu ciąż wysokiego ryzyka, ma II stopień specjalizacji i chyba pracuje tez w Klinice na Ujastek (tak słyszałam).

Z ginekologów to wiem, że pracująca w Promedisie pani doktor Bobrzyńska przyjmuje też w państwowej przychodni na Szwedzkiej. Natomiast zupełnie nie wiem, co to za lekarz, nigdy u niej nie byłam, a z niektórymi ginekologami na Szwedzkiej mam złe doświadczenia - nie polecam ani dr Klimczyk, ani dr Dziury-Rosy.

Aha, wizyty w sobotę są rewelacyjną sprawą, zwłaszcza jak się dostaje w piątek wieczorem wysokiej gorączki i można od ręki w sobotę rano pojechać do lekarza (w sobotę Promedis pracuje tylko na Lubelskiej), a nie czekać do poniedziałku.
milgosia
Moderator forum
 
Posty: 742
Dołączył(a): 18 sierpnia 2006, o 13:41
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Agrafka » 8 kwietnia 2008, o 12:35

milgosiu
Oprócz dr Peszka, do którego się wybieram, przyjmują w Promedisie jeszcze ginekolodzy: E. Warzecha, R. Kosobucki, K. Bojar, A. Baran, B. Bobrzyńska, D. Duniec Kamińska. Czy o nich może coś wiesz?
Agrafka
Przygodny gość
 
Posty: 61
Dołączył(a): 13 stycznia 2008, o 17:43

Postprzez milgosia » 8 kwietnia 2008, o 15:44

Niestety nie... nie znam tych lekarzy, kojarzę tylko nazwisko dr Bobrzyńskiej, bo ona przyjmuje też w państwowej przychodni na Szwedzkiej (moja "regionalna" przychodnia)... ale ja generalnie mam złe wspomnienia od dwóch ginekologów stamtąd (Dziura-Rosa i Klimczyk), a dr Bobrzyńskiej po prostu nie znam - kojarzę tylko, że to nie jest młoda lekarka...
milgosia
Moderator forum
 
Posty: 742
Dołączył(a): 18 sierpnia 2006, o 13:41
Lokalizacja: Kraków

Postprzez asiarlz » 10 kwietnia 2008, o 18:20

Witajcie dziewczyny
Postanowiłam podzielić się z Wami moimi doświadczeniami z Promedisu, gdyż też mam tam abonament
Dziś właśnie byłam u p. dr Bobrzyńskiej którą szczerze odradzam...... widać na pierwszy rzut oka brak profesjonalizmu i rutynowe a nie indywidualne traktowanie pacjenta. Mało tego pani dr podczas mojej wizyty rozmawiała prywatnie przez telefon 10 minut...lekceważnie pacjenta i zabieranie cennego dla wszystkich czasu....
Na szczęście był to tylko epizod ponieważ generalnie leczę się u pani dr Kamińskiej, którą polecam jest miła kompetentna, tylko nie zawsze o wszystkim mówi i trzeba ją dopytać jeśli czegoś się nie wie... ja mam problemy z hormonami i jeśli w tym cyklu nie pomogą leki to będę musiała iść do specjalisty...
Z lekarzy ogólnych najbardziej polecam dr Graździkiewicz i dr Grabowską Justynę. Laryngolog jest bardzo ok choć nie pamiętam nazwiska...
Jeśli macie jakieś pytania chętnie odpowiem........
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny :)
asiarlz
Przygodny gość
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 kwietnia 2008, o 18:12

Postprzez milgosia » 11 kwietnia 2008, o 08:59

Asiu, ja też polecam bardzo panią Gradzikiewicz ;-), świetna kobieta! I dobrze jest wiedzieć, do kogo jeszcze (zwłaszcza z ginekologów) można się zwrócić, bo czasem zachodzi konieczność, a akurat mojego lekarza nie ma.

Mam pytanie - piszesz, że byłaś u laryngologa, ja powinnam się wybrać do niego w najbliższym czasie, a jeszcze nie byłam nigdy u tamtejszego laryngologa. I moje pytanie brzmi - czy mają tam tzw. kabinę ciszy, gdzie można wykonywać badanie słuchu? Czy możesz jakoś zdobyć nazwisko tego dobrego laryngologa?

Zależy mi bardzo, bo nie uśmiecha mi się czekanie w kolejce po skierowanie w państwowej przychodni, a powinnam już dawno pójść na kontrolę.
milgosia
Moderator forum
 
Posty: 742
Dołączył(a): 18 sierpnia 2006, o 13:41
Lokalizacja: Kraków

Postprzez asiarlz » 12 kwietnia 2008, o 11:38

Hej:)
Już znam nazwisko tego laryngologa. Nazywa sie Papież i przyjmuje na ul. Lubelskiej (na Wadowickiej chyba nie) a jeśli chodzi o kabinę ciszy to chyba nie mają czegoś takiego, ale nie jestem pewna. Najlepiej będzie jak zapytasz
Pozdrawiam :)
asiarlz
Przygodny gość
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 kwietnia 2008, o 18:12

Postprzez MamaJasia » 26 kwietnia 2008, o 20:52

Gdyby jednak znalazla sie forumowiczka ktora chodzi do gina w Medicover - prosze o info
MamaJasia
Domownik
 
Posty: 300
Dołączył(a): 21 lutego 2008, o 23:19

Postprzez NB » 29 kwietnia 2008, o 10:23

dr Maria Szczawińska
gabinet ul. Świtezianki 3, tel. do rejestracji to 0124116941.
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez NB » 17 czerwca 2008, o 11:35

dr Anna Misztal -Dwojak
* Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej GEMINI sp. z o.o.
Przychodnia, ośrodek zdrowia
ul. Olszańska 5, 31-513 Kraków
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez MamaJasia » 25 października 2009, o 17:19

Kornelko, nie wiem jak lekarka o ktora pytasz, ale gabinet w ktorym przyjmuje, rowniez specjalisuje sie w NPR. Wiem, bo tez tam chodze, tyle ze do dr Springwald
MamaJasia
Domownik
 
Posty: 300
Dołączył(a): 21 lutego 2008, o 23:19

Postprzez Mikrusia » 27 października 2009, o 19:56

Witam serdecznie. To pierwszy post na tym forum, chciałabym zapytać o najlepszego ginekologa (a właściwie panią ginekolog!!!) dostępną w Krakowie o nastawieniu personalistycznym. W mojej dotychczasowej historii spotykałam się z osobami, które na schorzenie jakim jest PCO podawały środki antykoncepcyjne. Jako 22-letnia dziewczyna mam także problem z nadżerką i chciałabym skonsultować te rzeczy z kimś naprawdę dobrym, lecz kimś - kto nie tylko potrafi zapisać na rok tabletki hormonalne. Liczę na Waszą pomoc i doświadczenia w kwestii dobrej specjalistki z ginekologii w Krakowie.
Mikrusia
Przygodny gość
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 października 2009, o 21:21

Następna strona

Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron