Teraz jest 19 marca 2024, o 13:15 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

brak wyraźnego skoku temperatury

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

brak wyraźnego skoku temperatury

Postprzez goralka » 3 sierpnia 2012, o 20:59

Jestem 11 miesięcy po porodzie (trzecie dziecko). Karmiłam piersią przez 5 miesięcy, ale miałam bardzo duże problemy - nieustanne zapalenia piersi, raz nadmiar pokarmu, raz prawie wcale go nie było. Pierwsza miesiączka 5,5 miesiąca po porodzie. Potem wśród kilku zwykłych cykli znalazły się też takie, gdzie po szczycie objawu śluzu, temperatura wzrasta bardzo powoli, po ok. 5 dniach przekraczając poziom wyższych temperatur. Tak też zanosi się w obecnym cyklu, z tym że po dwóch dniach nieco wyższych, znów spadła. Jest to zarazem już szósty dzień kiedy odczuwam suchość. Dzisiaj załamałam się tą niższą temperaturą . Przy badaniu dosłownie wycisnęłam odrobinę śluzu, który wydawał mi się rozciągliwy szklisty (chociaż już sama nie wiem jak go interpretować, wolę chuchać na zimne). Przy owulacji zawsze mam śluz bardzo obfity i bez wątpliwości rozciągliwy, szklisty, wodnisty. Mąż wyjeżdża w poniedziałek na dwa tygodnie i obawiam się, że nie będzie już szans na współżycie w tym cyklu.
Tutaj jest mój cykl:
http://owulator.pl/3948
goralka
Przygodny gość
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20 grudnia 2011, o 22:53
Lokalizacja: miasteczko na Mazowszu

Re: brak wyraźnego skoku temperatury

Postprzez NB » 7 sierpnia 2012, o 13:44

Jaka była sytuacja wczoraj? Nie ma wpisu w Owulatorze.
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: brak wyraźnego skoku temperatury

Postprzez goralka » 7 sierpnia 2012, o 18:59

Cykl już uzupełniłam
goralka
Przygodny gość
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20 grudnia 2011, o 22:53
Lokalizacja: miasteczko na Mazowszu

Re: brak wyraźnego skoku temperatury

Postprzez goralka » 7 sierpnia 2012, o 19:12

Zupełnie jestem zdezorientowana objawami w tym cyklu - ten pojawiający się śluz płodny po skoku temperatury. Doszło już do owulacji? A jeśli nie, to czemu temperatura jest wyższa?
Śluz po skoku temperatury jest bardzo skąpy.
Jeśli chodzi o szyjkę, to próbuję ją badać, ale nigdy nie byłam pewna obserwacji szyjkowych, więc wolę się na tym objawie nie opierać.
goralka
Przygodny gość
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20 grudnia 2011, o 22:53
Lokalizacja: miasteczko na Mazowszu


Powrót do Powrót płodności po porodzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron