Teraz jest 19 marca 2024, o 12:43 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Konsultacje NPR codzienne

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

Konsultacje NPR codzienne

Postprzez young mummy » 7 marca 2012, o 21:25

Witajcie,
może część z Was już to odkryła, ale sądząc po postach z prośbą o pomoc w interpretacji chcę się podzielić stronką, którą znalazłam. W jej ramach nauczyciele NPRu, członkowie polskiego INER za naprawdę drobną roczną opłatą (10 zł) konsultują cykle przeróżne!
https://rodzina-naturalnie.pl/www/index.php

Sprawdzcie sobie tę stronkę. Dla mnie to wielka pomoc i objawienie. Może po pół roku zagości znów nieobarczony lękiem seks w naszej sypialni...

Buźka
young mummy
Przygodny gość
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 lutego 2012, o 20:07
Lokalizacja: Warszawa

Re: Konsultacje NPR codzienne

Postprzez red_hotka » 24 kwietnia 2015, o 17:30

Witam, opłata ta dotyczy prowadzenia karty, a nie jej interpretacji... Za interpretację danego cyklu jest pobierana oddzielna (jednorazowa/na cykl) opłata.
red_hotka
Przygodny gość
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 kwietnia 2015, o 17:23

Re: Konsultacje NPR codzienne

Postprzez 30tka marchewka » 25 kwietnia 2015, o 09:01

Mogę dodać coś od siebie. Ja mam bardzo sceptyczne zdanie na temat pomocy i interpretacji wykresów przez internet. Każda kobieta jest inna i sytuacje są inne. Do dobrej interpretacji potrzeba kart z około roku i teraz te karty trzeba przesłać.Wiele kobiet prowadzi swoje w programach net. to jest prostrze, ale dla tych co mają papierowe wykresy juz takie proste nie jest. Odpowiedż na szybko " czy można czy nie ?" jest nie wykonana na zaraz, na dziś, w przypadkach trudnych i skomplikowanych np. poporodowych czy po odstawieniu atyk. horm, a jeszcze premenopauza i zaburzenia hormonalne :( . Nie ukrywajmy ze to są te sytuacje kiedy kobiety potrzebuja pomocy i wsparcia :?: , bo w stytuacjach normalnych kazdy jakoś sobie radzi na podst. literatury czy netu. :)
Ja raz poprosiłam o pomoc i do tej pory nie dostałam odpowiedzi a udziela ich jakaś grupa wsparcia, małżeństwa z szansyspotkania. :shock: :shock: Nie wiem jak ma polegać taka pomoc jak odpowedż nadchodzi i nadchodzi albo nie ma wcale.
Ja polecam coś innego. Lepiej poszukać dobrego nauczyciela i mieć z nim kontakt na trudne sytuacje. Takie zdarzają się przeciez dość często. Płacic i tak trzeba, wiadomo nikt nie robi tego w ramach hobby. Dobra informacja kosztuje. Mam swojego nauczyciela z którym mam kontakt osobisty i przez net. i znamy się dość długo i moje cykle są dla takiego nauczyciela jakims szokiem. Każdy musi wybrać coś innego, wiadomo. Nikt nie wezmie odpowiedzialności na siebie za kogoś.
30tka marchewka
Przygodny gość
 
Posty: 29
Dołączył(a): 16 lutego 2015, o 18:50


Powrót do Powrót płodności po porodzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron