Teraz jest 19 marca 2024, o 06:25 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

brak skoku temperatury

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

brak skoku temperatury

Postprzez agamik00 » 17 grudnia 2011, o 13:52

Jestem 4,5 miesiąca po porodzie. Nie karmię już piersią (karmiłam miesiąc). Mierzę temperaturę od 3 miesięcy i nadal nie ma skoku... Cały czas jest tylko śluz typu mniej płodnego na przemian z bardziej płodnym, ale wzrostu temperatury jak nie było tak nie ma. Miałam już 2 krwawienia śródcykliczne, wyglądały jak miesiączka, tzn. tak samo obfite. Szczerze mówiąc jestem już sfrustrowana tym wszystkim, bo ile można czekać... To jest moje 3 dziecko. Zarówno po pierwszym jak i po drugim porodzie normalne cykle ze wzrostem PTC pojawiały się szybko, a teraz prawie 5 miesięcy i nic... Czy ktoś miał taką sytuację? Czy to w ogóle wróci jeszcze do normy...?
agamik00
Przygodny gość
 
Posty: 8
Dołączył(a): 17 grudnia 2011, o 13:42

Re: brak skoku temperatury

Postprzez marietta » 22 grudnia 2011, o 17:00

Wróci. Tylko trzeba czasu. Ja urodziłam co prawda jedno dziecko, ale doświadczenia już odrobinę posiadam. Byłam trochę w innej sytuacji, bo karmiłam piersią aż 28 miesięcy. Na pierwszy okres po porodzie czekałam ponad 10 miesiący. Było to pierwsze po połogu krwawienie, ale uzyskało status prawdziwej miesiączki, bo poprzedziły go cztery wyższe temperatrury. Od tego czasu miałam już cykle prawidłowe z przedłużającą się pierwszą fazą. A trzecia trwała poniżej 10 dni. Normalny cykl wrócił dopiero po definitywnym odstawienieniu. Czas, czas, czas... Doskonale Cię rozumiem też mnie frustrowałało te "rozciąganie w czasie".
marietta
Bywalec
 
Posty: 114
Dołączył(a): 22 kwietnia 2008, o 13:38

Re: brak skoku temperatury

Postprzez kami79 » 23 grudnia 2011, o 19:30

Ja tez mam 3 dzieci. Po kazdym porodzie czekalam na powrot cykli dosc dlugi, po najmlodszym dziecku ponad rok :/ Jezeli nie karmisz to mysle ze niebawem mozesz sie spodziewac powrotu "normalnosci"
kami79
Domownik
 
Posty: 486
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:36
Lokalizacja: wieś na Mazowszu


Powrót do Powrót płodności po porodzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron