Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 01:50 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Skok, 3-dniowy spadek temp po Skoku i wzrost (?)

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

Skok, 3-dniowy spadek temp po Skoku i wzrost (?)

Postprzez Sue » 7 marca 2011, o 11:15

Witam,
Chciałam zapytać i prosić serdecznie o ewentualne wyjaśnienie dlaczego spadła temp po skoku a potem rośnie i rośnie. Jest 12 dzień od skoku temp.

Dostałam II miesiączkę po porodzie w 11msc. (pełne karmienie do 7 msc, cały czas karmię) Zaobserwowałam szczyt śluzu i po nim skok temp (poprzedzony niższymi temp). Współżyliśmy z mężem w dzień skoku temp, także oczekujemy poczęcia. Po skoku trzy pierwsze temp spadły a czwarta wzrosła powyżej skoku i rośnie cały czas (36,77). Piszę w 12 dniu od skoku. Test ciążowy nie wykazał ciąży. Czekam zatem na miesiączkę. Jednak przed ciążą ciałko żółte nie żyło tak długo, nie miałam spadku temp bezpośrednio po skoku i miesiączka była poprzedzona wyraźnym spadkiem temp.
A tu i spadek po skoku, i wzrost przez relatywnie długi czas, brak spadku przed miesiączką.
Czy test ciążowy nie wykrył ciąży?
Prosiłabym kogoś o odpowiedź, kto umie podać przyczynę 3-dniowego spadku temp po skoku.
Będę naprawdę wdzięczna. Nie znalazłam na to odpowiedzi do tej pory.
Sue
Sue
Przygodny gość
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 marca 2011, o 10:57

Re: Skok, 3-dniowy spadek temp po Skoku i wzrost (?)

Postprzez anna_k-p » 8 marca 2011, o 21:52

nie wiem dlaczego tak się dzieje ale wiem że test ciążowy nie wykrywa ciąży tak szybko jak jest napisane na ulotkach. dopiero w dniu kiedy ma pojawić się okres może wykazać.
anna_k-p
Przygodny gość
 
Posty: 25
Dołączył(a): 20 stycznia 2011, o 23:59
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: Skok, 3-dniowy spadek temp po Skoku i wzrost (?)

Postprzez Sue » 8 marca 2011, o 23:29

A już myślałam, że coś się dowiem. Ale za to utwierdziłaśmnie w przekonaniu, że testy mogą oszukiwać. Przy tej okazji odwiedziłam jakieś forum, gdzie przeczytałam jak wiele kobiet miało dośwadczenia z testem, który ich oszukał. Robiły po dwa, trzy razy. Jedna kobieta robiła w 5 tyg (nie będąc pewna jeszcze czy jest w ciąży) i dopiero lekarz potwierdził jej przeczucia i powód braku miesiączki. Dlatego nadal mam nadzieję. Miesiączki nadal brak, temp nadal wysoka - jutro termin spodziewanej opóźnionej miesiączki. Miałam oznaki śluzu wczoraj i dziś, także może M się zbliża.
Sue
Przygodny gość
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 marca 2011, o 10:57


Powrót do Powrót płodności po porodzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości

cron