Teraz jest 23 kwietnia 2024, o 22:03 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Prośba o pomoc z NPR ( kontakt z instruktorem)

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

Prośba o pomoc z NPR ( kontakt z instruktorem)

Postprzez maryan » 1 października 2010, o 09:43

Witam
Mam problem z NPR po porodzie. Gdy syn skończył 7 miesiąc dostałam pierwsze krwawienie (5-dniowe czyli normalne). Było to 36 dni temu. W 16dc współżyłam z mężem, ale gdy 9 dni później zrobiłam test, wyszedł negatywny. Potem współżyłam ok. 23 dc, wczoraj zrobiłam test płytkowy. Miałam jedną kreskę wyraźną w polu C, i jedną bardzo niewyraźną tuż obok tego pola(od razu przy kresce z pola C), nie w polu testowym T. Kiedy mam powtórzyć test, by był wiarygodny i co taki wynik jak otrzymałam oznacza? Oczywiście nie planuję tak wcześnie drugiego dziecka ale te zakłócenia uniemożliwiają planowanie. Aha, generalnie odczuwam zawsze suchość w pochwie, przynajmniej w te dni, w które współżyłam. Jakie są objawy cyklu bezowulacyjnego? Na stronie wyczytałam, że może wtedy i tak wystąpić krwawienie. Pozdrawiam.
maryan
Przygodny gość
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 października 2010, o 09:30

Powrót do Powrót płodności po porodzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron