Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 20:25 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

prosze o pomoc

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

prosze o pomoc

Postprzez mamuska » 27 września 2010, o 22:39

Witam!!!

Mam taki problem otóż nie wiem jak rozpoznac plodnosc po porodzie?
Jestem mama po raz drugi ,po pierwszym porodzie wrocilismy do wspolzycia przed pojawieniem sie pierwszej miesiaczki(za namowa meza)a teraz jestem po porodzie 3,5 miesiaca miesiaczki nie mam karmie piersia i nie wspolzylismy jeszcze.
Mnie jakos nie jest do tego spieszno ale widze ze moj maz sie meczy bardzo...nie bede rozpisywa sie dlaczego i jak to odbieram..ale kocham go mimo wszystko i nie chce zeby czul sie odtracony,a widze ze tak sie czuje.o moich odczuciach to nie bede pisac bo chyba odbiegalabym od tematu.
Miedzy pierwsza a druga ciaza stosowalam nmpr nie powiem zebym byla w tym dobra ale teraz to zupelnie nie wiem jak sie do tego zabrac.
Dlatego prosze o pomoc,co robic?
Z góry dzieki ,bede wdzieczna bardzo. :D
mamuska
Przygodny gość
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 września 2010, o 22:31

Postprzez kami79 » 28 września 2010, o 11:06

Zachecam do przeczytanie tekstow z tego linku. Masz tam wszystkie wiadomosci dotyczace plodnosci po porodzie oraz prowadzenia obserwacji w tym okresie http://npr.pl//index.php/content/category/5/19/43/
pozdrawiam
kami79
Domownik
 
Posty: 486
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:36
Lokalizacja: wieś na Mazowszu

Postprzez mamuska » 28 września 2010, o 20:53

dzieki poczytam na pewno. :D
mamuska
Przygodny gość
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 września 2010, o 22:31


Powrót do Powrót płodności po porodzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

cron