Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 16:30 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

od czego zacząć?

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

od czego zacząć?

Postprzez Jeanne » 2 czerwca 2010, o 09:56

jestem mama 12 tyg. maluszka, karmie piersią, ale mały dostaje zbutli lekarstwa typu debridat na kolek rozcieńczone z woda miner. sporadycznie zdarza sie butla gdy nie ma juz co ciągnac z piersi. Wczoraj miałam wymrazana nadżerke-wiec obserwacje sluzowe i szyjkowe odpadaja, temperatura na razie niewykonalna do mierzenia-maly daje popalic z koka dniami i nocami-ogolnie jestem wyczerpana. Niby z karmieniem-tzn z czasem karmienia i częstotliwościa spełaniam reguły, ale mam metlik w glowie i nie wiem jakich zasad na tym etapie sie trzymac, prosze o jakies wskazowki rady..od czego zaczac zeby dojsc do ładu.....
dodam ze przed ciaza npr wg roztera b. dobrze sie sprawdzalam, opanowalam zasdy, a teraz..........
Jeanne
Przygodny gość
 
Posty: 24
Dołączył(a): 23 lutego 2007, o 16:07
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez fiamma75 » 2 czerwca 2010, o 17:51

mie spełniasz reguł, bo dziecko ma kontakt z butelką
fiamma75
Domownik
 
Posty: 2066
Dołączył(a): 5 maja 2005, o 20:01

Postprzez kami79 » 2 czerwca 2010, o 21:22

mysle ze musisz odczekac az dojdziesz do siebie po zabiegu, aby zaczac obserwowac sluz i szyjke. to podstawowe wskazniki po porodzie z ktorych mozna cos wyczytac.
regul LAM- u nie spelniasz, zreszta jak wiele razy bylo mowione na tym forum, nie zawsze sie on sprawdza mimo spelnionych regul
kami79
Domownik
 
Posty: 486
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:36
Lokalizacja: wieś na Mazowszu

Postprzez Jeanne » 8 czerwca 2010, o 10:17

...czyli reguła szczytu, tak dobrze rozumiem? tylko faktycznie musze jeszcze sporo odczekac, bo teraz występuje sluz podbrawiony brunatnie po wymrażaniu tej nadżerki. Tylko ta długa wstrzemięźliwośc tez daje sie we znaki, trudne to wszystko...:(
Jeanne
Przygodny gość
 
Posty: 24
Dołączył(a): 23 lutego 2007, o 16:07
Lokalizacja: małopolskie


Powrót do Powrót płodności po porodzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron