Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 22:04 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Co z tym śluzem?!

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

Co z tym śluzem?!

Postprzez ikm » 30 marca 2010, o 18:57

Jestem 6 mies. po porodzie, temp. od 2 mies nie mierzę, bo nie mam jak - mała córeczka się budzi nieregularnie.
Co do śluzu to nadal nic mi on nie mówi - np. dziś jest 30 dc śluz biały ale...da się go rozciągnąć na 4 cm :( Z wyglądu jest zdecydowanie inny niż płodny ale jest rozciągliwy.
Co byście zrobiły? - zdecydowałybyście się na metodę ścisłą termiczną i olałybyście ten dziwaczny śluz? Nie wiem co robić, seksu i tak zero od x czasu, bo oboje jesteśmy permanentnie zmęczeni dwójką dzieci, pytam teoretycznie na przyszłość....
ikm
Przygodny gość
 
Posty: 56
Dołączył(a): 1 stycznia 2010, o 02:10

Postprzez kami79 » 30 marca 2010, o 21:32

jezeli karmisz piersia to raczej nie ma mowy o zadnej metodzie scislej termicznej. sluz w tym okresie wariuje i nie musi wygladac tak samo jak ten sprzed porodu i oznaczac tego samego.
bedac w Twojej sytuacji i nie chcac miec trzeciego dziecka, nie opieralabym sie tylko na sluzie planujac wspolzycie
kami79
Domownik
 
Posty: 486
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:36
Lokalizacja: wieś na Mazowszu

Postprzez zielona » 31 marca 2010, o 10:21

Mam taką samą sytuację. Mały budzi się często, więc w środku nocy ląduje z nami w łóżku (żeby spokojnie zmierzyć temperaturę). Korzystam z termicznej popartej obserwacją szyjki.
zielona
Domownik
 
Posty: 389
Dołączył(a): 23 maja 2004, o 10:55

Postprzez kami79 » 31 marca 2010, o 10:50

o matko, cos mi sie popierdzielilo, zrozumialam ze chodzi Ci o metode scisle objawowa... :oops:
nie umiem skasowac poprzedniego posta
kami79
Domownik
 
Posty: 486
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:36
Lokalizacja: wieś na Mazowszu

Postprzez ikm » 31 marca 2010, o 15:03

Nie karmię piersią, temp. się unormowała ale przed porodem korzystałam z objawowo-termicznej, teraz się boję. Szyjki nie umiałam nigdy obserwować i nadal nie umiem chociaż próbowałam to tępa jestem pod tym względem i tyle :? i to się raczej nie zmieni. Dlatego pozostaje teraz temp. oraz ten nieszczęsny śluz...
ikm
Przygodny gość
 
Posty: 56
Dołączył(a): 1 stycznia 2010, o 02:10


Powrót do Powrót płodności po porodzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

cron