Teraz jest 24 kwietnia 2024, o 03:00 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Prośba o pomoc

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

Prośba o pomoc

Postprzez Anita_T » 30 marca 2010, o 08:48

Witam,
jestem 12 tygodni po porodzie, zaczęłam mierzyć temperaturę i obserwacje już wcześniej, ale teraz mała unormowała sobie nocne spanie, więc teraz jest bardziej miarodajna.

Od początku było strasznie sucho, że nawet samobadanie było nieprzyjemne, później pojawił się na chwilkę śluz, ale typowo niepłodny, taki wogóle nierozciągliwy, gumowaty i był przez 2 -3 dni i zanikł, od 3 dni śluzu nie ma, ale zdecydowanie jest bardziej mokro. Karmię tylko piersią, ale dziecko dostaje smoczek, poza tym ssie co 2 godziny w dzień, ale bardzo krótko po 3 minuty, a w nocy max 5 minut tak co 3 godziny.

Szyjka jest jakaś spłaszczona od początku, jedyne co udaje mi się wyczytać to to, że jest zamknięta.

Cykl

Czy można uznać, że jest to czas względnej niepłodności? Czy czekać dalej, tylko że od porodu nie było nic i mąż już się niecierpliwi, a ja nie wiem, jak to wszystko zinterpretować.
Anita_T
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 234
Dołączył(a): 28 maja 2004, o 08:30
Lokalizacja: podlasie

Powrót do Powrót płodności po porodzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron