Teraz jest 30 kwietnia 2024, o 18:59 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

LAM a smoczek- gryzaczek

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

LAM a smoczek- gryzaczek

Postprzez lobuzek » 22 lipca 2009, o 18:30

hej dziewczyny,

czytając juz zgłupiałam, czy zby spełnić warunki LAM dziecko moze ssac smoka- gryzaczka czy nie?
rozumiem, ze jesli spełniam warunki LAM stosuję regułę szczytu a co jeśłi nie spełniam?? jakie reguły wtedy mam stosować, jak przy butli?

pomózcie bo się już gubię
pozdrawiam
lobuzek
Przygodny gość
 
Posty: 63
Dołączył(a): 1 maja 2007, o 14:44

Postprzez lobuzek » 22 lipca 2009, o 18:41

jeszcze dodam, ze temp mierzę o stałej godz po 2h spoczynku ( wstaję o różnych porach do dzidzi ale budzik budzi mnie na pomiar).
czy 2h po spoczynku to ok? "po spoczynku" rozumiem ze chodzi o to , ze nie musze spac ani nie wychodzę z łóżka. dziecko przynosi mi mąż ale przeciez czasami siadam na lóżku trzymając mała " do odbicia" co wtedy? czy "spoczynek" jest zakłócony???
kurcze prościej było przed porodem :roll:
lobuzek
Przygodny gość
 
Posty: 63
Dołączył(a): 1 maja 2007, o 14:44

Postprzez Amazonka » 22 lipca 2009, o 20:10

Jeśli spełniasz warunki LAM, to jesteś cały czas niepłodna na 98%.
Jeśli nie spełniasz, to przechodzisz na regułę szczytu aż do powrotu normalnego cyklu.
Amazonka
Domownik
 
Posty: 1650
Dołączył(a): 17 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez lobuzek » 22 lipca 2009, o 21:56

ok ale jesli spełniam warunki LAM to i tak chyba muszę się obserwowac aby wyłapać owulację tak?? czyli przy spełnionym warunku LAM jakie reguły mam stosować? szczytu tylko przy nie spelnionym LAM?

i jak to jest w końcu z tym smoczkiem bo jedni piszą że smoczek nie zakłóca LAM a inni, że zakłóca i jak tu dojść prawdy? :?

czekam na pomoc dziewczyny, piszcie jak jest
pozdrawiam
lobuzek
Przygodny gość
 
Posty: 63
Dołączył(a): 1 maja 2007, o 14:44


Powrót do Powrót płodności po porodzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron