Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 16:17 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Brałyście magnez w okresie poporodowym?

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

Brałyście magnez w okresie poporodowym?

Postprzez misiacz » 12 maja 2009, o 19:42

Jestem prawie 4 mce po porodzie, od ponad miesiąca ciągle występuje u mnie jakiś rodzaj śluzu, raz lepszej jakości, raz gorszej, nie da rady stosować reguły szczytu. Przeczytałam, że branie magnezu może zmniejszyć wydzielanie śluzu, ale zastanawiam się, czy przy karmieniu piersią faktycznie można (bez zbadania poziomu magn.). Brała któraś z Was, komuś pomogło?
misiacz
Domownik
 
Posty: 306
Dołączył(a): 30 września 2004, o 09:07

Postprzez fiamma75 » 12 maja 2009, o 20:16

brałam, nie pomogło.
fiamma75
Domownik
 
Posty: 2066
Dołączył(a): 5 maja 2005, o 20:01

Postprzez Krycha » 13 maja 2009, o 23:36

tez biorę (a poza tym mam ogromne zapotrzebowanie na czekoladę), już rok po porodzie.
Śluz nieprzejrzysty lekko rozciągliwy (odkąd robię test wody to wiem że to sluz a nei stała wydzielina, więc NPR mówi jasno= czekać) obserwuję ciągle.
o ile pamietam to jak nie brałam magnezu to zdarzały sie lepsze (bardziej "płodne") obserwacje. ale wtedy też mniej karmiłam nocą, więc nie wiem co ustabilizowało ten śluz, magnez czy pobudki dziecka. Oczywiście nic mi po takiej stabilizacji.
Krycha
Domownik
 
Posty: 606
Dołączył(a): 20 października 2006, o 13:03
Lokalizacja: PdM


Powrót do Powrót płodności po porodzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron