Teraz jest 8 maja 2024, o 05:48 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

jak zmienia macierzyństwo?????

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

jak zmienia macierzyństwo?????

Postprzez amber » 17 sierpnia 2004, o 20:10

mam pytanie do wszystkich MAM .jak zmienilo sie wasze patrzenie na swiat po urodzeniu dziecka?czy ono jeste najwazniejsze?a co z miloscia do meza?czy te relacje bardzo sie zmieniaja?i czy tak wyobrazalyscie sobie swiat przed ciążą? :D
pozdrawiam wszystkie mamusie!!!!!!!!!!! :wink:
amber
Przygodny gość
 
Posty: 78
Dołączył(a): 3 lipca 2004, o 12:11

Postprzez Anuś » 24 sierpnia 2004, o 10:24

Amber - oj zmienilo sie, zmienilo...
Oczywiscie, ze Dzieciatko jest najwazniejsze, bo ono na razie jest calkowicie zalezne od nas. Zmienila sie hierarchia wartosci tzn rzeczy poriorytetowych, ale dnia codziennego. To jest wielka radosc, ale i odpowiedzialnosc. Powiem, ze nie jest leko. Zalezy jak u kogo. Moj maz dlugo pracuje, wiec prawie caly czas ja jestem z Maluszkiem. Nie nalezy on raczej do spokojnych dzieci, wiec jest co robic. Obiady rzadko sa dwudaniowe, mieszkanie nie lsni juz tak czystoscia jak kiedys itp. Wazne jest, aby nie zapominac o mezu. To tez nie zawsze jest proste, bo jesli wieczorem sie juz pada za zmeczenia, to nie zawsze ma sie ochote nawet na rozmowe. Ale z biegiem czasu do wielu rzeczy mozna sie przyzwyczaic np do niewyspania.
Puentujac moja wypowiedz - teraz dopiero czuje, ze rodzinka jest w komplecie (oczywiscie moze kiedys bedzie obszerniejsza). Synek to nasz Skarb i cud. Do tej pory nie wiemy jak to jest mozliwe, ze zostalismy obdarzeni takim cudownym Maluszkiem. Jest pieknie i teraz dopiero zaczyna sie zycie...choc nie zawsze taeki proste....
Pozdrawiam
Anuś
Przygodny gość
 
Posty: 70
Dołączył(a): 18 listopada 2003, o 13:36
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza


Powrót do Powrót płodności po porodzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości

cron