Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 01:11 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

ustalenie bezpłodności

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

ustalenie bezpłodności

Postprzez dorothy10 » 26 sierpnia 2008, o 22:00

Mam takie pytanie. Moje dziecko ma teraz 4,5 miesiąca. Po porodzie zbyt późno zaczęłam obserwacje. Miałam już 2 krwawienia. Kamię piersią dziecko. Gdy po miesiączce zaczęłam obserwacje miałam całyczas taki śluz jakby prześźroczysty, bardziej lepki, potem w 19 i 20 dc miałam bardzo dużo rozciągliwego śluzu, a 22 i 23 dc ból owulacyjny, a 25 dnia cykli zaczęła podnosić się temp. Wszystko by było dobrze, bo mam 3 dniową zwyżkę, ale jest taki problem, że całyczas mam taki śluz, jak na początku cyklu, jest go malutko, 2 razy się rozciągnął, a tak to jest raczej lepki. Trudno ocenić bo jet go malutko, wydaje mi sie, że jest przeźroczysty. Nie wiem czy jest to sluz płodny, czy stała wydzielina? Nie wiem czy podejmować wspłżycie? Pomóżcie
dorothy10
Przygodny gość
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26 sierpnia 2008, o 21:30

pytanie

Postprzez dorothy10 » 11 września 2008, o 21:36

mam pytanie, jestem 5 miesiećy po poridzie. Karmie tylko piersią. Syn ssie pirś krótko, ale często, nawet w nocy ma przerwy do 3 godz., a miałam już 3 krwawienia. Z pomiaru temp wynika, ze były to miesiączki. Możliwe, żeby tak szybko wróciła płodność?
dorothy10
Przygodny gość
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26 sierpnia 2008, o 21:30

Postprzez micelka » 11 września 2008, o 23:22

możliwe, ja miałam pierwsze krwawienie po 7,5 tyg po porodzie, kolejne po 28 dniach.
micelka
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 242
Dołączył(a): 9 czerwca 2005, o 12:42


Powrót do Powrót płodności po porodzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości

cron