Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 23:57 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

dziwny skok temperatury w ciągu jednej godziny

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

dziwny skok temperatury w ciągu jednej godziny

Postprzez AnnaLorenka » 3 kwietnia 2008, o 16:44

Jestem 11 miesięcy po porodzie.

Temperaturę mierzę codziennie o 4 rano. Dzisiaj przez pomyłkę zmierzyłam o 3 rano - było 36 stopni, a potem godzinę później o 4 temperatura była 36 i 4 kreski. Od wczoraj zauważyłam skok temperatury w tym cyklu, czyli niedługo będzie trzecia faza. Oczywiście uwzględniając temperaturę o godzinie 4 rano, będzie to drugi dzień skoku.

Ale trochę się zdziwiłam, że ta temperatura tak w ciągu jednej godziny potrafi skoczyć...

Pozdrawiam

A
AnnaLorenka
Przygodny gość
 
Posty: 76
Dołączył(a): 3 stycznia 2006, o 17:39

Postprzez Tatuś » 4 kwietnia 2008, o 13:16

Dlaczego mierzysz tak wcześnie???
Ja bym się chyba wykończyła - zresztą, jak mam nawał pracy to o 3 idę spać :(
I pewnie dlatego obserwacja temperatur u mnie trudna bywa - raz do pomiaru śpię 3 godziny, a raz 8 :( :( :(

A a propos dziwnych zmian temperatury, to chyba dziś jest jakiś dziwny dzień. Ja mierzyłam o 7 i mi wyszło 37,5 (a nic mi chyba nie dolega). Zmierzyłam dwa razy, bo mnie to zdziwiło i dwa razy 37,5. Po godzinie było 36,7!? Nic nie piłam nie jadłam w międzyczasie. To 36,7 i tak podwyzszone w moim wypadku jest (norma to 36,1 - 36,3)! Po prostu jakiś obłęd!

Wczoraj mi jakoś dziwnie zimno było wieczorem, więc może mnie jakieś choróbsko jednak łapie. Ale skąd te wahania???
Tatuś
Domownik
 
Posty: 302
Dołączył(a): 30 grudnia 2007, o 23:36

Postprzez AnnaLorenka » 4 kwietnia 2008, o 16:07

Kilka minut po 4 karmię piersią najmłodszego i dlatego tak wcześnie mierzę.
AnnaLorenka
Przygodny gość
 
Posty: 76
Dołączył(a): 3 stycznia 2006, o 17:39


Powrót do Powrót płodności po porodzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości

cron