Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 18:25 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Wiesiołek

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

Wiesiołek

Postprzez Alena » 21 marca 2007, o 00:08

Witam Was serdecznie i od razu proszę o radę.
Rok temu urodziłam dziecko i teraz planujemy kolejnego potomka. Od ponad pól roku mam już w miarę normalne cykle z owulacjami (mam nadzieje), w kazdym razie zwykle jest podwyższona temperatura. Jakiś czas temu byłam u ginekologa, zrobiono mi badania na poziom hormonów i to jest w porządku. Kłopoty są ze śluzem. Niby coś sie pojawia, ale raczej śladowe ilości. Przed ciążą było zawsze dużo i po prostu książkowo :) Niestety zapomniałam zapytać lekarza, co on sądzi o tym śluzie i jaki to będzie mieć wpływ na starania, a następna wizyta raczej niezbyt szybko nastąpi. Chyba, że z powodu tego śluzu powinnam pójść wcześniej? Czy właściwie wiadomo, co powoduje jego brak? Przeczytałam, że radzicie wiesiołek. Kupiłam go i od kilku dni biorę wg zaleceń na opakowaniu, ale chciałam sie jeszcze poradzić. Wiesiołek, ktory kupilam to 1000mg w każdej tabletce. Brać 3 razy dziennie. Czy z "polskim" wiesiolkiem jest podobnie? Poza tym, z tego co przeczytałam na tym forum wynika, ze nalezy go brać tylko do owulacji i potem od nowego cyklu do kolejnej owulacji. Moje pytanie, dlaczego? No i jesli w tym cyklu jeszcze nie będzie starań o dziecko, to czy w takiej sytuacji moge brać przez cały bieżący cykl? No i czy wiesiolek zalatwia sprawe, czy brak sluzu to powazniejsza sprawa?
Ostatnio edytowano 24 marca 2007, o 01:59 przez Alena, łącznie edytowano 1 raz
Alena
Przygodny gość
 
Posty: 11
Dołączył(a): 26 stycznia 2007, o 00:02

Postprzez gosiek3 » 23 marca 2007, o 09:08

Ja mam w domu Oeparol 510 mg, pisze żeby brać 1-2 kapsułki 2-3 razy dziennie. Co do reszty to nic nie wiem. Ja zażywałam go pod koniec ciąży ale już nie pamiętam w jakim celu..
Pozdrawiam.
gosiek3
Przygodny gość
 
Posty: 12
Dołączył(a): 9 marca 2007, o 07:56
Lokalizacja: Stalowa Wola


Powrót do Powrót płodności po porodzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

cron