Teraz jest 9 maja 2024, o 00:27 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

dla czego nie ma jeszcze miesiaczki

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

dla czego nie ma jeszcze miesiaczki

Postprzez szyszunia25 » 22 kwietnia 2004, o 15:29

jestem 11 miesiecy po porodzie karnie malego nadal piersia miesiaczke mialam tylko 2 razy odczowam czesto bole krzyza i jajnikow dla czego tak jest i jakie jest ryzyko bym mogla ponownie zajsc w ciaze bez miesiaczki tak dlugiej.
Serdecznie pozdrawiam
szyszunia25
Przygodny gość
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 kwietnia 2004, o 21:46

Postprzez NB » 23 kwietnia 2004, o 08:11

Ja jestem 15 msc po porodzie i tez nie mam miesiaczki, karmie. Tylko ze w ogole nie mialam miesiaczki. Mierze temperature i obserwuje sluz i szyjke i na tej podstawie interpretuje objawy płodnosci. Czekam na owulacje, ale jej nie ma.
Szansa na kolejne poczecie w takim wypadku oczywiscie jest wieksza jesli nie obserwujesz siebie. Zachecam Cie do mierzenia temperatury i obserwacji sluzu, wtedy bedziesz mogla wykryc ew. owulacje.
To wszysto jest bardzo indywidualne, dlatego nie mozna jednoznacznie powiedziec kiedy wroci plodnosc.
U jednej kobiety wroci szybciej, u drugiej znowu po kilku miesiacach od odstawienia dziecka od piersi.
Zajrzyj http://www.npr.pl/npr/kurs/11.html
Pozdrawiam.
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Powrót płodności po porodzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości

cron