Teraz jest 10 maja 2024, o 18:23 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

nowy wykres fresity

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

nowy wykres fresity

Postprzez fresita » 6 września 2006, o 21:28

http://www.wunschkinder.net/forum/zanze ... 0&nummer=3
to moj nowy cykl, ale zdziwiona jestem, ze tak mi sie przyspieszyla owulacja. zawsze mialam okolo 20-22 dc, a teraz tak wczesnie. czy na to miala wplyw ta kuracja gynalginem? obraz sluzu raczej zamazany przez te galy .bylismy nad morzem, ale akurat zaczela sie III faza, a potem przyszla @. czy zmiana klimatu mogla tak wplynac na skrocenie kolejnego cyklu?aha i jeszcze jedno pytanie: mam teraz dwudniowe lub jednodniowe plamienia przed @, czy zaznaczac dzien plamienia jako I dzien cyklu? bo przyznam, ze zawsze zaznaczalam jako pierwszy dzien normalna @, ale moj maz mowi, ze chyba powinnam zaczac od plamien
i jeszcze jedno pytanie z gatunku schizy: jak myslicie, przezyly chlopaki z 1dc do owu? mam nadzieje , ze nie...
fresita
Domownik
 
Posty: 415
Dołączył(a): 9 października 2004, o 22:54
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Josaris » 7 września 2006, o 14:04

Pirwszy dzien cyklu to pierwszy dzien normalnego krawienia, a nie plamienia - jestem pewna na 100%, bo tysiac razy powtarzano mi to na kursie.

Mysle, ze zmiana klimatu mogla przyspieszyc owulacje, a chlopaki nie przezyly...
Josaris
Bywalec
 
Posty: 152
Dołączył(a): 17 marca 2006, o 22:04
Lokalizacja: Eastbourne, Anglia


Powrót do Powrót płodności po porodzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 60 gości

cron