Teraz jest 9 maja 2024, o 19:45 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Juz sama nie wiem...

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

Juz sama nie wiem...

Postprzez Kasia13 » 17 sierpnia 2006, o 13:47

Na poczatku chcialam sie przywitac jestem nowa na forum i mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie cieplo. Moj problem polega na tym, ze od trzech miesiecy staramy sie o druga dzidzie i nic. Pierwsza miesiaczke dostalam po trzech miesiacach od porodu(karmiac naturalnie) teraz nasz synek ma prawie rok a ja nadal nie jestem w ciazy, w tym miesiacu mierzylam temp. byl skok po raz pierwszy zobaczylam sluz plodny(przezroczysty cagliwy)bylo przytulanko no i czekam na @ a raczej jej brak. Powinna byc jutro badz pojutrze tempka utrzymoje sie nadal na wysokim poziomie.Dodam, ze karmie jeszcze piersia po przyjsciu z pracy i w nocy. Jak myslicie moglo dojsc do poczecia?Poradzcie!!!
Kasia13
Przygodny gość
 
Posty: 22
Dołączył(a): 15 sierpnia 2006, o 04:11
Lokalizacja: USA

Postprzez Lucja » 17 sierpnia 2006, o 16:02

Witaj Kasiu,

Jesli bedziesz prowadzic codzienna obserwacje sluzu/odczucia i zapisywac temperatury, to bedziesz mogla dowiedziec sie, co sie dzieje w Twoim organizmie.

Jesli temperatura utrzymuje sie przez 21 dni na wyzszym poziomie, to własnie 21 dnia mozecie z mezem i synkiem swietowac pierwszy dzien, gdy zabije serduszko Waszego drugiego dziecka.

Tutaj mozesz sciagnac karte obserwacji:

http://www.npr.prolife.pl

Pozdrawiam i... powodzenia :wink:
Lucja
Bywalec
 
Posty: 187
Dołączył(a): 10 maja 2006, o 14:27
Lokalizacja: Wrocław

Wielki dzieki

Postprzez Kasia13 » 18 sierpnia 2006, o 02:49

Dzisiaj jest 11 dzien wyzszej temperatury :) Oby nie spadla ......Taka jestem podekscytowana tym wszystkim. Z pierwszym synkiem tez mielismy nie lada problem z poczeciem, ale udalo sie po 1.5 roku staran :lol: wtedy nie sledzilam temp. szczerze mowiac to moje poczatki i dopiero sie ucze. :wink: Oh jak bardzo chcialabym nie przechodzic przez to drugi raz strach, niepewnosc brrr.
Kasia13
Przygodny gość
 
Posty: 22
Dołączył(a): 15 sierpnia 2006, o 04:11
Lokalizacja: USA

Re: Wielki dzieki

Postprzez Lucja » 18 sierpnia 2006, o 09:49

Mam nadzieję, że jeszcze przed urlopem (mam od 31 sierpnia) usłyszę dobrą nowinę od Was :D Patronem mam oczekujących potomstwa jest św.Ignacy - polecam Cię jego opiece. Daj Boże, żebyś już nosiła pod sercem drugieo dzieciątko.

Trzymaj się ciepło.
Lucja
Bywalec
 
Posty: 187
Dołączył(a): 10 maja 2006, o 14:27
Lokalizacja: Wrocław

Jestem wdzieczna

Postprzez Kasia13 » 18 sierpnia 2006, o 12:45

Tak bardzo potrzebuje wsparcia, milego slowa, wiec dziekuje ci bardzo za te slowa. :D
Kasia13
Przygodny gość
 
Posty: 22
Dołączył(a): 15 sierpnia 2006, o 04:11
Lokalizacja: USA

Postprzez juka » 18 sierpnia 2006, o 16:38

Kasia, trzymam kciuki :D ! miło usłyszeć ze ludzie chcą mieć dzieci :wink:
juka
Domownik
 
Posty: 679
Dołączył(a): 25 marca 2006, o 11:24

Postprzez Edwarda » 18 sierpnia 2006, o 19:45

Dołączam się Kasiu do tego kibicowania temperaturze, bądź dobrej myśli i daj znać co i jak.

PS Jaka jest między nami różnica czasu?
Edwarda
Domownik
 
Posty: 335
Dołączył(a): 18 stycznia 2006, o 16:50

Postprzez Kasia13 » 18 sierpnia 2006, o 23:14

Dziekuje wam wszystkim za wsparcie, :D :P wlasnie wrocilam z pracy, zmeczona, spiaca.....nakarmilam synka, przeczytalam wasze cieple slowka skierowane do mnie i az chce sie zyc wiedzac, ze sa na tym swiecie takie osobki jak wy. :) :) Temperatura nie spadla, az boje sie jutrzejszego poranka......oby sie udalo. A roznica czasu Edwardzie miedzy nami jest 6 h. U mnie jest 5:15 a wy kladziecie sie spac, wiec dobrej nocki wam zycze.
Kasia13
Przygodny gość
 
Posty: 22
Dołączył(a): 15 sierpnia 2006, o 04:11
Lokalizacja: USA

Postprzez Mariam » 18 sierpnia 2006, o 23:24

Czesc Kasia, właśnie przeczytałam Twojego posta i postanowiłam życzyc Wam powodzenia, my też właśnie zaczęliśmy starania, ale za pierwszym razem się nie udało. Mam jeszcze trochę krótką fazę lutealną, więc przestałam karmic Jasia ( ma 14 miesięcy), wczoraj dostałam @ i się podłamałam, ale już mi lepiej, poczytałam, doszkoliłam się i pełna nadziei zaczynam kolejny cykl.
Oby się Wam już teraz udało. Będę się modlic w tej intencji. :)
Mariam
Przygodny gość
 
Posty: 9
Dołączył(a): 29 sierpnia 2005, o 02:01
Lokalizacja: Irlandia

Juz sama nie wiem...

Postprzez Kasia13 » 19 sierpnia 2006, o 13:09

Niestety nie jestem w ciazy tzn. teoretycznie poniewaz temp. utrzymuje sie na tym samym poziomie, @ brak mam tylko bole podbrzusza ( :evil: nie jest to ciagly bol), ale wczoraj wieczorem nie wytrzymalam zrobilam test i przykro mi ale byla tylko jedna kreska.....oszalec mozna. :(
Moze ja powinnam odstawic Alexa od piersi, podobno wieczorne i nocne karmienia nie sa dobre przy planowaniu nastepnego poczecia. Dziekuje Wam :D
Kasia13
Przygodny gość
 
Posty: 22
Dołączył(a): 15 sierpnia 2006, o 04:11
Lokalizacja: USA

Re: Juz sama nie wiem...

Postprzez Edwarda » 19 sierpnia 2006, o 13:12

Kasia13 napisał(a):Niestety nie jestem w ciazy tzn. teoretycznie poniewaz temp. utrzymuje sie na tym samym poziomie, @ brak mam tylko bole podbrzusza ( :evil: nie jest to ciagly bol), ale wczoraj wieczorem nie wytrzymalam zrobilam test i przykro mi ale byla tylko jedna kreska.....oszalec mozna.


W takim razie przykro mi :cry:
Trzymaj się i nie poddawaj :D
Edwarda
Domownik
 
Posty: 335
Dołączył(a): 18 stycznia 2006, o 16:50

Juz sama nie wiem...

Postprzez Kasia13 » 19 sierpnia 2006, o 13:28

Czesc Mariam!!! Zycze Wam powodzenia w staraniach i cudownego prezentu za miesiac. Poniewaz danie nowego zycia jest cudem i darem od Boga.My tez pragniemy z calego serca drugiego dzidziusia (mnie sie maza blizniaki). Zycze szczescia :) A ha nie zalamuj sie gdy przychodzi @ badz dobrej mysli, ze za miesiac nie przyjdzie.Pa
Kasia13
Przygodny gość
 
Posty: 22
Dołączył(a): 15 sierpnia 2006, o 04:11
Lokalizacja: USA

Juz sama nie wiem...

Postprzez Kasia13 » 19 sierpnia 2006, o 13:32

Dzien Dobry Edwardzie...
Dziekuje :) Napewno sie nie poddam, :D :D :D Wieze, ze w niedlugim czasie bedziemy sie cieszyc z poczecia nowego zycia.... :lol:
Kasia13
Przygodny gość
 
Posty: 22
Dołączył(a): 15 sierpnia 2006, o 04:11
Lokalizacja: USA

Postprzez Mariam » 7 września 2006, o 00:14

Witaj Kasiu, może jeszcze tu zaglądasz? Jak tam starania? Wiesz pierwszy test mógł wyjśc negatywnie, bo było jeszcze za wcześnie, albo nie zrobiłaś go tuz po przebudzeniu. Czekam na wieści.
Ja już miesiąc nie karmię synka, poszło w miarę bezboleśnie, po prostu zamiast dawac cyca w nocy, trzeba było go troszkę poprzytulac i w końcu usypiał, z czem zaczął wiecej jeśc w dzień i nie musiał nadrabiac w nocy. Teraz przesypia noce i problem znikł, a moje piersi z miseczki c w miesiąc wróciły do a :D .
Teraz zaś jestem w okolicach owulacji więc starania w pełni. :D
Mariam
Przygodny gość
 
Posty: 9
Dołączył(a): 29 sierpnia 2005, o 02:01
Lokalizacja: Irlandia

Postprzez Kasia13 » 7 września 2006, o 03:32

Hejka!!! :D
To super, ze udalo sie bezbolesnie...no coz u nas bez zmian, jedyny krok na przod to taki, ze przenieslismy lozeczko do pokoju malego ale to i tak nic nie zmienia tylko ja musze sie "nalatac" a i tak ok 3 rano laduje u nas w lozku i ssie cyca teraz wychodza mu trojki i nie mam sumienia zabierac mu "jego"cycuszkow. My caly czas sie staramy, mieze temp.co rano ale nie wiem czy jest wiarygodna poniewaz dosyc czesto wstaje, a nadranem maly lazi po mnie, wiec moze to zaburzyc temp. dzisiaj jest moj 18 dzien cyklu dlugosc cyklu 28 w 10 dniu byl skok bylo przytulanko potem dwa dni wyzszych tem. spadek i o dziwo po trzech dniach znowu skok dwa dni i dzisiaj spadek, krecka mozna dostac. : Co o tym myslisz? Dzisiaj bylam u lekarza internisty bo od dwoch dni mam mdlosci, czuje zmeczenie ogolne zle samopoczucie pobrali mi krew zbadali mocz i lekarz powiedzial, ze badanie moczu nie wykrylo ciazy, ciekawa jestem czy to nie zawczesnie bo jezeli doszlo do poczecia to jest to dopiero pierwszy ty :?
Kasia13
Przygodny gość
 
Posty: 22
Dołączył(a): 15 sierpnia 2006, o 04:11
Lokalizacja: USA

Postprzez Mariam » 7 września 2006, o 18:42

U mnie dziś mały skok, jutro zobaczymy, czy rzeczywiście, potem odliczanko, a jak u ciebie z długością fazy lutealnej? U mnie trochę wciąż krótka po porodzie tylko 10 dni więc się nie nastawiam, teraz po miesiącu niekarmienia może się wydłuży. Pozdrawiam
Mariam
Przygodny gość
 
Posty: 9
Dołączył(a): 29 sierpnia 2005, o 02:01
Lokalizacja: Irlandia

Postprzez Kasia13 » 8 września 2006, o 02:50

Ostatnio byla krotka, a w tym miesiacy znacznie sie wydlozyla. Nie moge sie w tym polapac gdyz ten cykl rozni sie bardzo od poprzednich. Wiecej sluzu plodnego (uczucie wilgotnosci) poza tym jak wzesniej pisalam temperatura skacze jak oszalala. Czy to jest normalne :?
Kasia13
Przygodny gość
 
Posty: 22
Dołączył(a): 15 sierpnia 2006, o 04:11
Lokalizacja: USA


Powrót do Powrót płodności po porodzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 59 gości

cron