Teraz jest 9 maja 2024, o 00:33 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Plamienie owulacyjne?

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

Plamienie owulacyjne?

Postprzez mim_m » 13 lipca 2006, o 10:29

Naszła wreszcie i mnie wątpliwość. To trzeci cykl po porodzie , jestem w 20 dc i nie pojawił się dotychczas typowy dla mnie śluz płodny (jestem typ mokry ale płodny śluz jest bardzo wyraźny). Pojawiło się natomiast wczoraj niezbyt obfite plamienie. Wzrostu temp. nie było (dziś nawet lekki spadek), cykle po porodzie były dwa: z długą fazą I i bardzo krótką III, trwały ok. 40 dni. Teraz jestem ciekawa, czy mimo braku śluzu plamienie to może oznaczać zbliżającą się (odbywającą?) owulację. Nigdy mi się nie zdarzały plamienia owulacyjne, więc nie mam pojęcia, czy są obok, czy zamiast śluzu płodnego...
mim_m
Bywalec
 
Posty: 104
Dołączył(a): 13 kwietnia 2004, o 14:28

Postprzez mim_m » 13 lipca 2006, o 10:31

Dodam jeszcze, że szyjka typowo dla mnie przedowulacyjna: nieco miękka, dość nisko umiejscowiona, nie całkiem zamknięta.
mim_m
Bywalec
 
Posty: 104
Dołączył(a): 13 kwietnia 2004, o 14:28

Postprzez NB » 13 lipca 2006, o 12:58

To wyglada na plamienie okołoowulacyjne, podejrzewam , ze jutro lub za parę dni może Ci skoczyc temperatura.
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mim_m » 14 lipca 2006, o 07:26

Tak myślę i czekam na wzrost temperatury, ale zastanawia mnie ten śluz - czy w przypadku plamienia może nie występować? Nie słyszałam nic na ten temat, ale może tak się zdarza?
mim_m
Bywalec
 
Posty: 104
Dołączył(a): 13 kwietnia 2004, o 14:28


Powrót do Powrót płodności po porodzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 53 gości

cron