Teraz jest 10 maja 2024, o 21:00 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

dla lubiacych interpretowac :)) kiedy III faza?

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

dla lubiacych interpretowac :)) kiedy III faza?

Postprzez fresita » 25 maja 2006, o 20:40

hej, jak zwykle potzrebuje Waszej pomocy :?
nie wiem czy dobrze wyznaczylam III faze i czy mam sie stresowac, ze nasza corcia bedzie miec rodzenstwo :wink:
karmie piersia 2 razy w nocy, po porodzie jestem 10.5 miesiaca, nie wiem czy u Was tez tak bylo(lub jest) ze jak karmilyscie przed zmierzeniem tempki, to potem byla ona nizsza?ja to obserwuje od kilku cykli i nie wiem czy jest to do wytlumaczenia "naukowo" :roll:
moj cykl: spojrzcie kochane i powiedzcie czy nie za wczesnie poprzytulalismy sie do siebie :wink:
1dc @
2- @
3-@
4-@
5-@
6-@ 36.8, plamienie
7-@ 36.4 plamienie, szyjka zamknieta, opuszczona, twarda
8-36.3 sucho, szyjka zamknieta, opuszczona, zaczyna mieknac
9-36.7 odczucie mokrosci na zewnatrz, wewnatrz sucho, szyjka zamknieta, opuszczona, zaczyna mieknac
10-36.65 sluz rozciagliwy, przejrzysty, szyjka otwarta, uniesiona, miekka
11-36.7 sluz rozciagliwy, przejrzysty, szyjka otwarta, uniesiona, miekka
12-36.6 sluz rozciagliwy, przejrzysty, szyjka otwarta, uniesiona, miekka
13-36.8 sluz rozciagliwy, przejrzysty, szyjka otwarta, uniesiona, miekka
14-36.65 sluz rozciagliwy, przejrzysty, szyjka otwarta, uniesiona, miekka
15-36.55 sluz rozciagliwy, przejrzysty, szyjka otwarta, uniesiona, miekka
16-36.65 sluz rozciagliwy, przejrzysty w bardzo duzej ilosci, szyjka jeszcze troche otwarta, ale czuje, ze zaczyna sie zamykac, uniesiona, miekka
17-36.8 sluz rozciagliwy, przejrzysty w duzo mniejszej ilosci, szyjka jeszcze otwarta, opuszczona, twarda
18- 37.2 sucho, wewnatrz po dlugim badaniu "wylowilam" wprawdzie ociupinke sluzu ktory sie rozciagnal i zaraz przerwal, ale byla to sladowa ilosc, w tamtym cyklu tez sie tak zdarzylo, szyjka zamknieta, opuszczona twarda
19- 37.15 ta sama sytuacja ze sluzem
20- 36.85 - temperatura zmierzona zaraz po karmieniu, sucho, szyjka zamknieta, opuszczona twarda
21- 37.1 sucho, szyjka zamknieta, opuszczona twarda, wieczorem wspolzycie
22- 36.9 temperatura zmierzona zaraz po karmieniu, PN, szyjka zamknieta, opuszczona, troszke jakby miekksza, wspolzycie
23- 36.95 temperatura zmierzona zaraz po karmieniu, PN, szyjka zamknieta, opuszczona, troszke jakby miekksza, wspolzycie
24- 37.15 sucho , wewnatrz jeszce PN, szyjka nie calkiem zamknieta, opuszczona, troszke jakby miekksza
25-37.2 sucho na zewnatrz, wewnatrz zbadam przed kapankiem
dodam, ze jestem typem mokrym , nie wiem czy dobrze wyznaczylam III faze, maz mowi, ze raczej tak, ale chcialabym zasiegnac Waszych opinii
ja wyznaczylam to tak : dzien szczytu 17, sześć dni przed wzrostem 12-17, poziom nizszy 36.85, wyzszy 37.05, III faza wieczorem 21 dnia
pozdrawiam
fresita
Domownik
 
Posty: 415
Dołączył(a): 9 października 2004, o 22:54
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez abeba » 25 maja 2006, o 21:46

moim zdaniem b. dobrze, 4.dzień.
Tylko poziom nizszy chyba 36,8. ale to nic nie zmeinia w tym cyklu.
abeba
Domownik
 
Posty: 1076
Dołączył(a): 3 grudnia 2005, o 18:39

Postprzez kasik » 25 maja 2006, o 22:49

ja bym byla spokojna :!:
kasik
 


Powrót do Powrót płodności po porodzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron