Teraz jest 8 maja 2024, o 05:29 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

2 razy płodne dni w cyklu?

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB

2 razy płodne dni w cyklu?

Postprzez ańa » 10 sierpnia 2005, o 16:33

czy ktoś z was tak miał? Moja mała ma 8 miesięcy, wciąż często karmie Ją piersią, od 3 miesięcy mam @, więc obserwuję się wnikliwie. Zauważyłam, że po wzrośnięciu temperatury, po kilku dniach pojawia się płodny śluz i szyjka mięknie, a temperatura spada. Po ok 4 dniach znów są oznaki niepłodności a zaraz na drugi dzień okres. Przed porodem moje cykle wyglądały standardowo, choć wtedy nie badałam szzyjki- tylko tego nie mogę porównać. Czy to możliwe, żę ten drugi spadek temperatury itd. to dni płodne, czy poprostu hormony szaleją w zwiazku ze zbliżającą się @? A drugie pytanie to jak długie miałyście długie cykle po porodzie przy karmieniu piersią? Mój ostatni trwał 41 dni...Wcześniejsze odpowiednio 33 i 35. A jak Jest u Was? Kiedy mogę się spodziewać, ze moje cykle wrócą do normy?(zawsze trwały 30, 31 dni)
Dzięki z góry
a
ańa
Przygodny gość
 
Posty: 8
Dołączył(a): 5 sierpnia 2005, o 09:14
Lokalizacja: opole

Postprzez NB » 22 sierpnia 2005, o 12:03

Spokojnie wszystko sie unormuje. Taka jest cecha cykli poporodowych, ze sa dluzsze i wystepuje kilka skokow temperatury.Cierpliwosci. :)
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Powrót płodności po porodzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości

cron