Teraz jest 13 maja 2024, o 00:15 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Jak rozumiec takie cos?

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, milgosia

Jak rozumiec takie cos?

Postprzez anusia » 16 maja 2005, o 14:16

Jak rozumiec taki objaw?
6 dc. plamienie (brazowe) ze sladem krwi (wygladalo jakby brazowiony nieplodny sluz - takie plamienie), odczucie sucho wewnatrz.
Tylko, ze moje cialo tak reaguje, ze po pocalunku i przytuleniu sie z chlopakiem (prawie narzeczonym) bylo duzo sluzu - przezroczysty, jakby troche woda, troche rozciagliwy. Wtedy odczucie - slisko.
Wieczoem - znowu sucho plamienie brazowe.
Cykle mam zwykle 28-33. Po okresie zwykle plamienie do 6-7 dc. a od 8 dc. zwykle odczucie wilgotnosci albo splywania w srodku. Mialam (rzadko) ze 6 dc. nie bylo zupelnie nic (zewn i wewn) ale tez cykle ze 7 dc. byl lepki sluz :?
Martwie sie, ze nie bede potrafila jako zona rozpoznac poczatku II fazy :( przez takie rzeczy :cry: W dodatku widze ze tak czesto reaguje na obecnosc mego Lubego, nawet dluzsze przytulenie. Jak w takim przypadku praktykowac potem npr? Przeciez nawet jak ktos bada szyjke,to chyba na niej chyba jest taki sluz (moze sie myle). Jak odroznic to od sluzu plodnego? :?: Nie wiem, czy wytrzymam taka niepewnosc w swoich obserwacjach?
prosze o odpowiedz
anusia
Przygodny gość
 
Posty: 77
Dołączył(a): 4 stycznia 2005, o 10:39

Postprzez Antonia » 16 maja 2005, o 20:08

Niestety mój organizm reaguje podobnie. Kiedy się przytulę i kiedy się pocałujemy - nie czuję podniecenia , za to domyślam się że owo podniecenie musiało zaistnieć bo po wizycie w łazience okazuje się, że jest ślisko i śluz rozciągliwy. W moim przypadku, mam kłopoty z wyznaczeniem fazy III. Bo sucho, sucho i jeszcze raz sucho, licze te dni a po pocałunku (wcale nie namiętnym), wchodzę do łazienki i spostrzegam mokro, dużo śluzu i rozciągliwy. Może ktoś wie, co z tym zrobić?
Antonia
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 250
Dołączył(a): 14 października 2004, o 21:58

Postprzez Maria » 16 maja 2005, o 20:16

To normalne! Czasem mi wystarczy sama myśl, ze być może "dzis wieczór"... :D Najnormalniejszy objaw podniecenia a szalenie potrzebny bo ułatwia współżycie :wink: I ten "śluz" przynajmniej u mnie jest mniej gęsty, bardziej przejrzysty (właściwie zupełnie przezroczysty) i chyba musze sprawdzić czy jak sluz szyjkowy unosi się w szklance wody. W każdym razie teraz, po ślubie nie mam najmniejszych wątpliwości gdy odróżniam śluz z podniecenia od stałej wydzieliny z pochwy czy śluzu szyjkowego. Spróbujcie go przetestować jak śluz w okolicach owulacji i wtedy zobaczycie jakie są różnice.
Maria
Domownik
 
Posty: 501
Dołączył(a): 17 marca 2004, o 15:23
Lokalizacja: Irlandia

Postprzez Maria » 16 maja 2005, o 20:17

P.S U mnie nawet bardziej się rozciąga niż śluz szyjkowy
Maria
Domownik
 
Posty: 501
Dołączył(a): 17 marca 2004, o 15:23
Lokalizacja: Irlandia

Postprzez kasiama » 17 maja 2005, o 09:31

Ta wydzielina powstaje w gruczole, który znajduje się blisko przedsionka pochwy. Zatem przy badaniu wewętrznym ni powinno byś problemów z rozpoznaniem tej wydzieliny od śluzu szujkowego, bo śluz będzie na szyjce, a ta wydzielina nie.
kasiama
Domownik
 
Posty: 832
Dołączył(a): 8 października 2004, o 06:33
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Jak rozpoznać czas niepłodności?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości

cron