Teraz jest 18 maja 2024, o 00:57 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Czy ktoś zna ginekologa w Trójmieście, który popiera NPR?

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, milgosia

Czy ktoś zna ginekologa w Trójmieście, który popiera NPR?

Postprzez Emilia » 13 marca 2005, o 01:45

Czy ktoś może mi podać adres i kontakt do ginekologa w Trójmieście, który popiera naturalne metody planowania rodziny? Proszę. Byłam już u sześciu ginekologów i większość chciała mi od razu wypisywać pigułki. Ja już je brałam i więcej nie będę, bo mam teraz problemy ze zdrowiem.
Emilia
Przygodny gość
 
Posty: 30
Dołączył(a): 13 marca 2005, o 01:34

Postprzez Maria » 13 marca 2005, o 12:27

W wirtualnej przychodni (na stronie www.lmm.pl) jest pani z Gdańska. Sama się do niej wybieram, mam estrogenu za duzo i nie chce pakowac w siebie hormonow :( .
Maria
Domownik
 
Posty: 501
Dołączył(a): 17 marca 2004, o 15:23
Lokalizacja: Irlandia

Maria, Dzięki za odpowiedź:)

Postprzez Emilia » 13 marca 2005, o 21:43

Na pewno skorzystam z Twojej rady.
Emilia
Przygodny gość
 
Posty: 30
Dołączył(a): 13 marca 2005, o 01:34

Postprzez rumiana » 14 marca 2005, o 13:19

Mario! a czy jak będziesz po wizycie u tej pani ginekolog, mogłabyś napisać, jak było, tzn czy jest ok?
dzięki.
możesz pisać prywatnie
wielkie dzięki
rumiana
Przygodny gość
 
Posty: 40
Dołączył(a): 23 listopada 2004, o 13:21
Lokalizacja: Trójmiasto

Postprzez AgaM » 24 września 2005, o 09:07

Czy to jest ginekolog? Bardzo prosze o odpowiedz. Juz drugi raz mialam poronienie. Szpital Miejski w Gdyni odpada kompletnie i tamtejsi lekarze. Nie wiem gdzie jest przyczyna i czy w ogole jest? Zostalam pozostawiona sama sobie i tak za bardzo nie wiem co dalej robic. Wybieramy sie prywatnie do ordynatora z Wejherowa - slyszlam ze bardzo dobry szpital i lekarz. Ale tez chcialbym normalnego lekarza ktory patrzylby na moje wykresy z ciekowscia a nie z rozbaiweniem i sluchal co do niego mowie ze to siodmy tydzien a nie czwarty z jego USG.
AgaM
Domownik
 
Posty: 440
Dołączył(a): 25 października 2003, o 17:22
Lokalizacja: Gdynia


Powrót do Jak rozpoznać czas niepłodności?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości