Teraz jest 21 maja 2024, o 11:46 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

mam pytanie

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, milgosia

mam pytanie

Postprzez oluś » 18 stycznia 2005, o 17:01

jestem mamą siedmiomiesiecznej Wiki, od poczatku karmie ja piersią, przez prawie dwa miesiące z przerwami brałam Cerazette, za każdym razem po odstawieniu i ponownym rozpoczeciu brania tabletek miałam okres. teraz odstawiłam tabletki, karmie nadal piersią, mała korzysta z pomocy smoczka przy zasypianiu. moje pytanie brzmi: kiedy mogę spodziewać sie "mojej" miesiączki i unormowania cyklu, czyli kiedy będę wiedziała,że mam dni płodne i niepłodne. :roll:pozdrawiam i czekam na odpowiedź
oluś
Przygodny gość
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 stycznia 2005, o 14:58
Lokalizacja: gdynia

Postprzez Niania » 18 stycznia 2005, o 19:11

wszystko zalezy od Twojego organizmu. Obserwój śluz to może uda Ci się zorientować
Niania
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 241
Dołączył(a): 2 stycznia 2005, o 17:57

Postprzez oluś » 18 stycznia 2005, o 22:46

dziekuje, choc nie brzmi to zbyt optymistycznie, zwłaszcza to "może". tak na marginesie to miłe odczuc, po szybkej odpowiedzi, ze rzeczywiscie ktos moze odpowiedziec na moje watpliwosci.
oluś
Przygodny gość
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 stycznia 2005, o 14:58
Lokalizacja: gdynia

Postprzez Niania » 19 stycznia 2005, o 10:00

nie przejmuj się tym może :)
ja tam wiem że pewne są tylko 2 rzeczy - że umrę i że są podatki :lol: :lol: :lol: :wink:
Niania
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 241
Dołączył(a): 2 stycznia 2005, o 17:57

Postprzez NB » 19 stycznia 2005, o 17:24

Oluś na razie musisz cierpliwie poczekać na normalny cykl. Obserwuj się , ale pamiętaj, ze obraz śluzu może być zaburzony przez wcześniej przyjmowaną pigułkę. Zacznij mierzyć temperaturę , wszystkie obserwacje nanoś do zeszytu. Polecam Kurs Domowy , który tutaj możesz sobie obejrzeć i zamówić http://www.rodzinna.pl/rodzinna/product ... cts_id=159
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez oluś » 20 stycznia 2005, o 22:43

zamówiłam już książki Kursu domowego i książkę Kipleyów, czekam na dostawę . pytałam w aptekach o termometr elektroniczny Microlife bo polecano go na forum, jestem więc w fazie wstępnej. jestem w dobrej sytuacji bo mój ukochany wyjechał więc nie odczuwa pewnie tak mocno skutków wstrzemięźliwości nie wiem jak to będzie jak wróci.pewnie będzie nam ciężko, ale wiem że warto, jestem o wiele spokojniejsza wewnętrznie jak nie biorę piguł nie lubię jak coś mnie ogranicza a tak się czułam. ale się rozpisałam...trochę mi ciężko bo wiem że wszystko dopiero przede mną obserwacje i obserwacje, nie wiem jak sobie poradze... dziękuję za odpowiedzi pozdrawiam
oluś
Przygodny gość
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 stycznia 2005, o 14:58
Lokalizacja: gdynia


Powrót do Jak rozpoznać czas niepłodności?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

cron