Teraz jest 28 maja 2024, o 22:47 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

przez jak długi czas mierzyć temperaturę?

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, milgosia

Postprzez Kinia » 20 lipca 2006, o 14:39

Rozumiem Cię. Jak eksperymentować to na sobie ;)

A co do korekcji tempek, to nie ma tam żadnych dodatkowych zaostrzeń reguł...ale jeśli chcesz, to sama doczytaj... mi wydaje się to sensowne...ale póki co nie współżyję, więc łatwo mi o tym mówić...może jako mężatka, będę trochę inaczej te sprawy widziała :wink:
Kinia
Domownik
 
Posty: 354
Dołączył(a): 12 lipca 2004, o 20:32
Lokalizacja: Łomianki

Postprzez kasiama » 20 lipca 2006, o 14:46

Korekcję temperatur podałam jedynie jako przykład. A sens jakiś oczywiście to ma - tyle, że jak dla mnie musi nieznacznie (ale zawsze) obniżać PI, bo przyjęcie, że wzrost temperatury ciała między godziną 4.00 a 11.00 jest liniowy i identyczny u każdej kobiety jest sporym uproszczeniem.
Ale myślę, że się rozumiemy :) .
kasiama
Domownik
 
Posty: 832
Dołączył(a): 8 października 2004, o 06:33
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Betsabe » 13 września 2006, o 20:27

ja mierze tempke elektronicznym termometrem do czasu "pikania" czyli trwa to chyba niewiele ponad minutke

tez w nocy zdarza mi sie wstawac, ale mierze tempke jak zwykle o tej samej porze (robie w notatkach uwage, ze w nocy wstawalam) i po 1,5 roku obserwacji moge stwierdzic, ze wstawanie w nocy jak i drink wieczorem :wink: nie zaburza mi wykresow.
Betsabe
Domownik
 
Posty: 1164
Dołączył(a): 3 lutego 2006, o 11:09

Poprzednia strona

Powrót do Jak rozpoznać czas niepłodności?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron