Teraz jest 29 marca 2024, o 00:19 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Kurs

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, milgosia

Kurs

Postprzez young mummy » 16 kwietnia 2012, o 10:05

Witajcie,
zwykle bywam na poporodowym, ale dziś mnie tak naszło...
Jestem bardzo ciekawa ile z Was ma za sobą kurs NPRu, jakikolwiek. Bo tak widzę te wątpliwości i wydaje mi się, że poziom kursów NPRu może być niewystarczający. Sama jestem ostatnio po ukończeniu kursu dla użytkowników i rozważam teraz nauczycielski.
Moje doświadczenie wskazuje na to, że nawet na porządnych przygotowaniach do małżeństwa (np. metodą dialogową), za mało wciąż info na temat NPR, a dostępne kursy nie zawsze spełniają oczekiwania.
Jakie Wy macie doświadczenia w temacie jakości kursów npru i jakie kursy macie za sobą? Czy w ogóle macie, bo może wystarczyła jakaś porządna lektura?

Pozdrawiam,
young mummy :D
young mummy
Przygodny gość
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 lutego 2012, o 20:07
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kurs

Postprzez kami79 » 17 kwietnia 2012, o 10:53

Ja podstawy NPR poznalam na naukach przedmalzenskich a na kurs poszlismy z mezem gdy trzecie dziecko mialo 2 miesiace i uznalismy ze nasza wiedza o korzystaniu z NPR w celu unikniecia poczecia jest niewystarczajaca. Kurs wiele nas nauczyl, do tego lektura ksiazki Kipple'ow. Od tamtej pory minely dwa lata ale caly czas mam kontakt z instruktorami z kursu ktorzy pomagaja mi w interpretacji moich trudniejszych wykresow. Wiedza jaka zdobylam do tej pory wystarcza mi do tego zeby stosowac NPR ale slyszalam od wielu uzytkownikow ze kurs nauczycielski jest bardzo przydatny takze dla zwyklych praktykow. Napewno warto na niego pojsc jesli masz taka mozliwosc
kami79
Domownik
 
Posty: 486
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:36
Lokalizacja: wieś na Mazowszu


Powrót do Jak rozpoznać czas niepłodności?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron