Teraz jest 29 marca 2024, o 00:51 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Mikroskop owulacyjny.

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, milgosia

Mikroskop owulacyjny.

Postprzez luna » 2 listopada 2011, o 22:04

Właśnie znalazłam w internecie to cudeńko,zamówiłam i czekam na nie.Jestem po porodzie i kompletnie moje karty cyklów nie wskazuja czrno na białym kiedy jestem płodna,dlatego chcę sie wesprzeć tym,,dyskretnym mikroskopem,, może inne Panie beda zainteresowane ? Pozdrawiam.

http://www.przedciaza.pl/21-test-owulac ... 20016.html
luna
Przygodny gość
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 listopada 2011, o 21:59

Re: Mikroskop owulacyjny.

Postprzez romantyczna » 3 listopada 2011, o 16:39

Ja używam takiego cuda tylko innej firmy a mianowicie Afrodyta. To praktycznie to samo. Jestem bardzo zadowolona :D Potwierdzam nią moje interpretacje temperatury, przynajmniej jestem pewna w 100% moich cykli
romantyczna
Przygodny gość
 
Posty: 9
Dołączył(a): 12 lipca 2011, o 13:02

Re: Mikroskop owulacyjny.

Postprzez cysia » 12 listopada 2011, o 13:15

Też się wspomagam Afrodytą, aczkolwiek po porodzie nie wróciła mi jeszcze @ i trochę drżę, czy mogę polegać na tym mikroskopku. Tempek nie mierzę, śluz obserwuję, ale nie mam za bardzo doświadczenia. Nie mogę zajść w ciążę przez 2 lata. W opiniach większość chwalących chce zaciążyć a nie odłożyć poczęcie przy pomocy tych urządzeń, więc tak naprawdę nie wiadomo, jaka jest skuteczność.
cysia
Przygodny gość
 
Posty: 42
Dołączył(a): 6 marca 2006, o 19:41
Lokalizacja: okolice Piły

Re: Mikroskop owulacyjny.

Postprzez Amazonka » 28 grudnia 2011, o 00:02

Producent nie podaje, jaka jest skuteczność? Powinien był to zbadać.
Amazonka
Domownik
 
Posty: 1650
Dołączył(a): 17 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mikroskop owulacyjny.

Postprzez romantyczna » 28 grudnia 2011, o 17:35

Podaje. Ma 98% skuteczności.
romantyczna
Przygodny gość
 
Posty: 9
Dołączył(a): 12 lipca 2011, o 13:02

Re: Mikroskop owulacyjny.

Postprzez paramiedic » 5 lipca 2013, o 13:26

Temat stary, ale chciałabym go troszkę odświeżyć. Czy taki mikroskop nadaje się dla karmiących?
paramiedic
Przygodny gość
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 lipca 2013, o 13:24

Re: Mikroskop owulacyjny.

Postprzez magna » 6 lipca 2013, o 15:22

Nie pamiętam dokładnie, a nie chce mi się szperać... Ale też chciałam wykorzystać mikroskop podczas karmienia piersią. I wyczytałam na moim Donna, że owszem - konieczne jest jedynie odpowiednia ilość czasu od porodu, na ulotce było wskazane, ile konkretnie. Tylko przyznam otwarcie, że z mojego stosowania mikroskopu nic nie wyszło. Nie tylko wtedy, ale i później. Nie widać na nim absolutnie nic - żadnych krzaczków, każdego dnia cyklu jest to samo... On po prostu nic nie wskazywał, w niczym więc nie mógł mi pomóc! Także zupełnie nieprzydatny zakup :(.
magna
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 203
Dołączył(a): 2 lutego 2010, o 21:37

Re: Mikroskop owulacyjny.

Postprzez romantyczna » 8 lipca 2013, o 13:58

Z tego co wiem karmienie nie przeszkadza w używaniu testera. Trzeba tylko odczekać po porodzie 2 miesiące
romantyczna
Przygodny gość
 
Posty: 9
Dołączył(a): 12 lipca 2011, o 13:02


Powrót do Jak rozpoznać czas niepłodności?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron