Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 21:48 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

prosze o interpretacje :)

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, milgosia

prosze o interpretacje :)

Postprzez ...und_ewig » 8 maja 2010, o 14:32

Obrazek

moge tak zinterpretowac?

skok 16 dc, szczyt 15 dc od zisiaj wieczora bezplodnosc poowulacyjna?
...und_ewig
Bywalec
 
Posty: 118
Dołączył(a): 26 czerwca 2009, o 21:56

Postprzez zielona » 8 maja 2010, o 15:09

Nie masz szóstki, ja bym poczekała te dwa dni jeszcze. Zależy jak dużą masz motywację w odkładaniu...
zielona
Domownik
 
Posty: 389
Dołączył(a): 23 maja 2004, o 10:55

Postprzez KP » 9 maja 2010, o 11:45

No bo mierzyć trzeba od piątego dnia. Teraz to tak naprawdę nie wiadomo - to może być ten wzrost, ale skoro sześciu nie ma, to nie jest to pewne. Trzeba poczekać i zobaczyć co dalej.
KP
Nauczyciel NPR - metoda LMM
 
Posty: 279
Dołączył(a): 18 marca 2005, o 21:14

Postprzez ...und_ewig » 9 maja 2010, o 13:41

dzisiaj 36,7.

Wlasnie moze jakis nauczyciel powie jak to jest z 6tka? musi byc pelna? bo jeden "niepasujacy" mozna pominac, ale czy 2 tez?

od 5 dc nie bede mierzyc bo mi sie nie chce i nie widze w tym sensu. teraz fakt, zaspalam, ale normalnie staram sie od 10 dc mierzyc, chociaz od wiekow juz nie nazbieralam pelnej szostki, wstyd sie przyznac. ale z 4ki zawsze ustalalam linie. tak samo koncze mierzyc przy 3-4 wyzszej. inaczej bym nie dala rady mierzyc calego cylu, trafilo by mnie chyba :D

ja mam juz dosc duze doswiadczenie, wg mnie ja dobre ja wyznaczylam, bo szyjka i sluz jak zawsze wspolpracowaly z tempka, zreszta moj niski poziom jest na poziomie 36,3-36,4. Ale oczywiscie nie ryzykowalismy, bo odkladamy definitywnie.
...und_ewig
Bywalec
 
Posty: 118
Dołączył(a): 26 czerwca 2009, o 21:56


Powrót do Jak rozpoznać czas niepłodności?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron