Teraz jest 29 marca 2024, o 10:04 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

pogubiłam się-czy to faza płodna?

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, milgosia

pogubiłam się-czy to faza płodna?

Postprzez MJW » 20 listopada 2009, o 15:01

Od kilku miesięcy stosuję npr,ale mam problem.
Właściwie mam 2 kwestie. Pierwsża z nich jest temperatura. Moje skoki zazwyczaj są schodkowe i w 3. dniu skoku schodkowego zazwyczaj mam różnicę 1,5 stopnia. To jednak jest standard więc myślę, że on się zalicza do tych pomyłek-rozbieżności,które występują w termometrach elektr. Czyli chyba skok był?
Drugą sprawą jest problem ze śluzem. Dwa razy w cyklu pojawił się płodny,przy drugim wystąpiła schodkowa temp. Wyższa,która teraz się utrzymuje. Szyjka jest nisko i jest twarda od kilku dni. Śluz płodny przeźroczysty zamienił się w żółtawy,ale rozciągliwy,właściwie tylko takie kleksy,które i tak nie dają ogólnego poczucia wilgotności ani naoliwienia. TO trwa już kilka dni od szczytu śluzu. Wiem,że każdy boi się powiedzieć jednoznaczeni,czy mogę współżyć,ale tak według bardziej doświadczonych z Was-czy jestem teraz płodna? No i czy to normalne?
MJW
Przygodny gość
 
Posty: 19
Dołączył(a): 30 września 2009, o 15:58

Powrót do Jak rozpoznać czas niepłodności?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron