Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 19:03 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

co ze mną jest? jak to interpretować?

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, milgosia

co ze mną jest? jak to interpretować?

Postprzez nuwe » 18 listopada 2009, o 18:10

witajcie!
mam pewien kłopot. mianowicie pod koniec października - dokładnie 26 - miałam dostać okres. niestety do tej pory nic się nie pojawiło. mój cykl trwał zazwyczaj około 30 dni. dziś mamy już 18 listopada a tu nic :( zaniedbałam się trochę z mierzeniem temperatury przez ostatnie tygodnie (mój błąd). dziś zmierzyłam i wynosiła ona równe 37 stopni. wypada że dziś jest 54 dzień cykl. jak mam to interpretować? nigdy nie zdarzyło mi się takie opóźnienie(najwięcej było to 5 dni i to przed moim ślubem - tak więc stres był wtedy)
Drogie forumowiczki co Wy o tym sądzicie? prosiłabym o radę!

p.s. zrobiłam test o dziwo wyszedł nieważny - tak było 2 razy. dziś albo jutro rano również zrobię. oczywiście zamierzam iść jak najszybciej do lekarza.
nuwe
Przygodny gość
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 września 2009, o 08:56

Postprzez Amazonka » 18 listopada 2009, o 21:02

Korzystałaś z okresu płodności?
Amazonka
Domownik
 
Posty: 1650
Dołączył(a): 17 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez nuwe » 19 listopada 2009, o 07:47

właśnie nie, i tak naprawdę nie wiem o co chodzi.
nuwe
Przygodny gość
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 września 2009, o 08:56

Postprzez milgosia » 19 listopada 2009, o 10:59

Nuwe, wklep swoje obserwacje, nawet te niekompletne z zaznaczeniem, kiedy było współżycie lub pieszczoty itp. Wtedy coś będziemy mogły bliżej powiedzieć, czy czas, w którym współżycie miało miejsce, był rzeczywiście niepłodny (sama piszesz, że różnie było u Ciebie z mierzeniem temperatury).

Bez tego to na dwoje babka wróżyła i tylko można podejrzewać, że albo jest to jakieś zaburzenie hormonalne, albo też ciąża. A pewniejsze od testów ciążowych są testy krwi - beta HCG.
milgosia
Moderator forum
 
Posty: 742
Dołączył(a): 18 sierpnia 2006, o 13:41
Lokalizacja: Kraków

Postprzez koala » 20 listopada 2009, o 09:01

co to znaczy "test wyszedł nieważny" - nie było ani jednej kreski?
Albo kup jeszcze jeden i zrób go rano, starannie. Albo idź do przychodni i zób test w laboratorium. Najprawdopodobniej to ciąża.
koala
Przygodny gość
 
Posty: 7
Dołączył(a): 19 maja 2009, o 23:33

Postprzez nuwe » 20 listopada 2009, o 18:45

pierwszy i drugi test jaki zrobiłam wyszedł nieważny, gdyż była jedna kreska ale pojawiła się nie w tym polu co trzeba, trzeci natomiast (zrobiony wczoraj) był negatywny. poszłam jednak zrobić sobie badanie krwi, mam nadzieje że po tym wyniku będzie wiadomo. być może to ciąża -jak wcześniej wspomniałam - nigdy mi się okres tak długo nie spóźniał. oby tak było że juz jakiś mały człowieczek jest w moim brzuchu:). dziewczyny trzymajcie kciuki. no i dziękuję za rady
nuwe
Przygodny gość
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 września 2009, o 08:56


Powrót do Jak rozpoznać czas niepłodności?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości

cron