Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 23:48 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Prosze o pomoc w interpretacji

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, milgosia

Prosze o pomoc w interpretacji

Postprzez stelka » 12 sierpnia 2009, o 21:46

Bardzo prosze o pomoc w zinterpretowaniu cyklu. Temperature mierze o 7 rno termometrem Microlife. Interpretuje wedlug Rotzera(przeczytalam jego podrecznik).

http://www.fertilityfriend.com/home/1f8191
Niestety sluz w tym cyklu przedstawia sie dziwnie, zwykle mam gobardzo duzo i bardzo sie rozciaga a teraz przez caly cykl byl bialy, lepki i tylko troche rozciagliwy. Tylko w 9 dniu cyklu mam zapisany rozciagliwy, przejrzysty i troche lepkiego.
Napisze jak konkretnie wygladal sluz, poniewaz oznaczniki w fertility friend nie sa dla mnie wystarczajace.
7dc wilgotno, bialy i lepki
8dc wilgotno, bialy i lepki
9dc wilgotno, rozciagliwy, przejrzysty, troche lepkiego i bol podbrzusza
10dc wilgotno, bialy, lepki, troszke rozciagliwego
11dc wilgotno, bialy i lepki
12dc wilgotno, bialy i lepki, bol podbrzusza
13dc wilgotno bialy i lepki przez caly dzien, raz troszke rozciagliwego i przejrzystego, bol podbrzusza
14dc wilgotno, bialy i lepki
15dc wilgotno, bialy i lepki
16dc wilgotno, bialy, lepki

Przy bardziej ostroznej interpretacji wyglada to moim zdaniem tak:ű
szczyt sluzu - 13 dzien cyklu, szostka przedwzrostowa: 9 do 14dc, pierwsza wyzsza to 12dc i druga 16dc, czekam jeszcze na trzecia ktora powinna miec minimum 36.86.
Moje watpliwosci dotycza jednak sluzu, w tym cyklu bylo tak malo plodnego, ze az nie moge uwierzyc, czy na jego podstawie mozna wyznaczyc bezpieczna 3 faze?
A odnosnie tego, ze wzrost zaczalby sie juz teoretycznie juz w 15dniu cyklu co moze wydawac sie bardzo szybko ale u mnie przewaznie tak jest, zwykle temperatura rosnie 13 lub 14 dc a cale cykle trwaja przewaznie okolo 24 dni.
stelka
Przygodny gość
 
Posty: 15
Dołączył(a): 5 grudnia 2008, o 02:10

Postprzez Pani Kleks » 13 sierpnia 2009, o 10:59

Hej!
mialam kiedys podobny problem:

http://www.npr.pl/forum/viewtopic.php?t=3990

poczytaj sobie odpowiedzi, moim zdaniem nie ma powodu do obaw, jesli skok wystapil normalnie!
Pani Kleks
Przygodny gość
 
Posty: 41
Dołączył(a): 12 stycznia 2009, o 15:32

Postprzez stelka » 13 sierpnia 2009, o 12:50

Pani Kleks, dziekuje za pomoc! :)
Mam nadzieje, ze wyznacze jutro 3 faze(dzisiejsza tempka nie osiagnela warunku 0.2stopnia wiec czekam na czwarta).
Tylko, ze w moim przypadku nie bylo jakiejs wyjatkowo nerwowej sytuacji ani nic z tych rzeczy wiec czy to normalne?
stelka
Przygodny gość
 
Posty: 15
Dołączył(a): 5 grudnia 2008, o 02:10

Postprzez Pani Kleks » 13 sierpnia 2009, o 15:25

Trudno powiedziec od czego to zalezy, sama tez nie wiem czy u mnie to bylo zalezne od stresu czy nie...Trzeba by zapytac specjalisty :)
Pani Kleks
Przygodny gość
 
Posty: 41
Dołączył(a): 12 stycznia 2009, o 15:32


Powrót do Jak rozpoznać czas niepłodności?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

cron