Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 21:02 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

jak długo trwają wysokie temperatury!

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, milgosia

jak długo trwają wysokie temperatury!

Postprzez Majorowa » 24 lutego 2009, o 14:48

Jak długo trwa u Was faza wysokich temperatur, tzn. ile dni po skoku? Czy temperatura spada zawsze przed rozpoczęciem miesiączki, czy może się zdarzyć, że jeszcze się trzyma kilka dni? Tak było u mnie (dziś już spadła, w 4. dniu okresu) i zastanawiam się, na ile to prawidłowe.

(Edit: Teraz zauważyłam że jest poniżej podobny temat. Ale ja nie jestem w ciąży - jest normalne obfite krwawienie, piersi przestały mnie boleć od razu jak zaczął się okres, test robiłam dzień przed okresem i był negatywny.)
Majorowa
Przygodny gość
 
Posty: 19
Dołączył(a): 30 grudnia 2008, o 10:24

Postprzez zielona » 24 lutego 2009, o 17:31

Nigdy tego nie liczyłam, ale temperatura potrafiła mi spadać dopiero w trakcie miesiączki, a nawet po. Chyba raz, najwyżej dwa spadła przed miesiączką.
zielona
Domownik
 
Posty: 389
Dołączył(a): 23 maja 2004, o 10:55

Postprzez kathy_k » 25 lutego 2009, o 15:29

U mnie faza temperatur wyższych trwa od 11 do 13 dni. W moim przypadku zawsze spada w dniu spodziewanej miesiączki, ale wydaje mi się, że czasem może się utrzymywać dłużej, np. gdy organizm jest przemęczony lub - po prostu - dopada Cię jakieś przeziębienie lub konkretna choroba, np. grypsko.
kathy_k
Przygodny gość
 
Posty: 75
Dołączył(a): 24 lutego 2009, o 17:02


Powrót do Jak rozpoznać czas niepłodności?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości

cron