Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 16:33 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

objawy zakłócone lekami - czy to ryzykowne

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, milgosia

objawy zakłócone lekami - czy to ryzykowne

Postprzez Krycha » 20 stycznia 2009, o 15:53

Hej,
zaczęłam brać leki które wg autorów podręcznika mogą spowodować m.in. "ciągły sluz o charakterze płodnym, nieznaczny skok temperatury". I teraz co ja mam zrobić z interpretacją? czy jest możliwe że owulacja wystąpi a ja jej nie zauważę, bo sluz będzie cały czas niejednoznaczny (obecnei PMN mokry, wewnętrznie zawsze coś jest) a tempka skoczy nieznacznie?
co gorsze - jestem 8 mcy po porodzie i jescze przed pierwszą owu, dotąd posługiwaliśmy się regułą szczytu (+/-) w ostatnich mcach potencjalnych objawów płodności było niewiele. A teraz boję się że przy tym leku w ogóle żadnego szczytu nie da się wyznaczać....
Czy ktoś ma doświadczenia z antydepresantami SSRI - już nie mówię że w okresie poporodowym, ale w ogóle- czy
a) wpływały tak jak to napisano w ksiażce do tego stopnia że nie dało sie oznaczyć okresu owu
b) wpływały też na szyjkę?
Krycha
Domownik
 
Posty: 606
Dołączył(a): 20 października 2006, o 13:03
Lokalizacja: PdM

Postprzez wercia » 8 listopada 2009, o 17:00

oj ja mam podobną sytuację - czy ktoś się z tym spotkał??
wercia
Przygodny gość
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 stycznia 2008, o 14:28


Powrót do Jak rozpoznać czas niepłodności?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości

cron