Teraz jest 12 maja 2024, o 08:57 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

niskie skoki temperatur

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, milgosia

niskie skoki temperatur

Postprzez pili » 24 czerwca 2008, o 10:15

hej zwracam sie do was o pomoc bo od dwoch miesiecy mierze soebie tempke ale zaczynam sie niepokoic. po miesiaczce mam tempke 36.1-36.3 a podczas wyzu 36.5-36.7 dlaczego te skoki sa takie niskie?nie mal nie zauwazalne piszecie ze wam dochodzi nawet do 37 stopni dlaczego u mnie jest inaczej?? czy przy takich minimalnych skokach moge stosowac metode termiczna?
Ostatnio edytowano 26 czerwca 2008, o 12:02 przez pili, łącznie edytowano 2 razy
pili
Bywalec
 
Posty: 193
Dołączył(a): 24 czerwca 2008, o 09:37

Postprzez klara bemol » 24 czerwca 2008, o 13:57

Droga Pili - po pierwsze spokojnie!!!
Piszesz niewiele informacji. Jeśli dobrze rozumiem - poziom niższy to 36,2/36,3, a wyższy 36,5/36,7 - czyli jest świetnie. Różnica poziomów powinna wynosić minimum 0,2, czyli jest to u Ciebie zachowane. Ale dokładniejszych informacji można udzielić, jeśli napiszesz obserwacje przynajmniej jednego cyklu.

Tem. jest cechą każdej kobiety, nie ma jednego poziomu dla każdej z nas i tak samo w różnych cyklach tej samej kobiety te poziomy mogą być różne. Zależy to bowiem od wielu czynników, także tych, na które nie mamy wpływu.
klara bemol
Domownik
 
Posty: 558
Dołączył(a): 15 stycznia 2006, o 22:26
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Gosiao » 24 czerwca 2008, o 18:25

Spokojnie, u mnie to też standard. mam tempki na niemalże identycznych poziomach, jak Ty a owulacja potwierdzona na USG, więc wszystko OK!!!
Gosiao
Przygodny gość
 
Posty: 50
Dołączył(a): 19 listopada 2006, o 15:06

Postprzez pili » 24 czerwca 2008, o 21:15

Ojej jak juz napisalam mierze temperature od dwoch miesiecy czyli to jest moj drugi wykres. pierwszy mi nie wyszedl bo sie zamotalam nie wiedzialam o kilku zasadach i trach....ale teraz poglebilam wiedze i obiecuje ze kolejny cykl odnotuje dokladnie i go przedstawie
pili
Bywalec
 
Posty: 193
Dołączył(a): 24 czerwca 2008, o 09:37

Postprzez _milagros_ » 6 lipca 2008, o 13:01

Jeśli wolno, podrążę temat w cudzym wątku.Pytanie głównie do Klary.Od czego zależą różnice temperatur? Akurat w aktualnym cyklu mam taką niewielką, tzn.spełnia warunek 0,2 stopnia, ale często ta różnica była wieksza 0,4-0,5. Może nie zwróciłabym uwagi, gdyby nie szyjka, która prawie się nie zmieniła przez cały cykl. Czy ma to znaczenie, gdybym starała się o dziecko?
_milagros_
Przygodny gość
 
Posty: 8
Dołączył(a): 31 marca 2008, o 13:40


Powrót do Jak rozpoznać czas niepłodności?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

cron