Teraz jest 8 maja 2024, o 19:39 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

antybiotyki a wykres...

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, milgosia

antybiotyki a wykres...

Postprzez Kacha » 9 maja 2008, o 20:26

Prawdopodobnie czeka mnie dluzsza kyracja antybiotykami w zwiazku z czym mam pytanko jaki wplyw maja antybiotyki na wykres temperatury?Bardzo bede wdzieczna za informacje.
Kacha
Domownik
 
Posty: 350
Dołączył(a): 15 stycznia 2008, o 20:39

Postprzez milgosia » 9 maja 2008, o 23:07

U mnie antybiotyki nigdy nie zaburzały wykresu temperatury.

To raczej gorączka bądź też infekcja go zaburzała, przesuwała owulację itd., ale gdy ustąpiła, a ja nadal musiałam brać antybiotyki (bo miałam przepisane np. na 10 dni), przebieg temperatury był typowy.
milgosia
Moderator forum
 
Posty: 742
Dołączył(a): 18 sierpnia 2006, o 13:41
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kacha » 10 maja 2008, o 09:10

Dzieki sliczne. Ja bede musial prawdopodbnie je brac kilka tygodni...
Kacha
Domownik
 
Posty: 350
Dołączył(a): 15 stycznia 2008, o 20:39

Postprzez milgosia » 10 maja 2008, o 10:04

Kasiu, przeczytaj dokładnie ulotkę (o ile ją masz), może jest tam coś napisane na temat wpływu antybiotyków na pracę narządów rodnych (wszelkie info typu: przenikanie przez łożysko, wpływ na pracę jajników, wpływ na układ endokrynologiczny).

Z tego, co pamiętam, to antybiotyki typu: Zinnat, Zinacef, Duomox, Amoksiklav nie mają specjalnego wpływu na pracę narządów rodnych, czasem nawet lekarz je może przepisać w ciąży.

No i oczywiście warto pamiętać o osłonie jelit i pochwy, żeby nie przyplątała się jakaś grzybica.... (chyba, że antybiotyki akurat są przepisane w celu wyleczenia tamtejszych infekcji). Podpytaj lekarza, bo kilka tygodni to długo i bez osłony grzybica chwyci nawet najsilniejszego.
milgosia
Moderator forum
 
Posty: 742
Dołączył(a): 18 sierpnia 2006, o 13:41
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kacha » 10 maja 2008, o 15:13

Jak bede wiedziala juz konkretnie jakie to leki to wypytam lekarza dokladnie co i jak :) Dziekuje Ci bardzo.
Kacha
Domownik
 
Posty: 350
Dołączył(a): 15 stycznia 2008, o 20:39


Powrót do Jak rozpoznać czas niepłodności?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości

cron