Teraz jest 8 maja 2024, o 06:26 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

plamienie śródcykliczne?

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, milgosia

plamienie śródcykliczne?

Postprzez małe słoneczko » 12 kwietnia 2008, o 20:07

W tym cyklu doskwiera mi bardzo dziwna rzecz...
Zacznę może od początku. Mam dość długie i obfite miesiączki, około 6-7 dni. Dziś jestem w 10 dniu cyklu, a od jego początku właściwie nie było dnia bez chociażby plamienia. 8 dc wewnątrz, wieczorem było już biało, na zewnątrz jeszcze troszkę brązowej wydzieliny, wczoraj z kolei na odwrót- na zewnątrz biało, wewnątrz (wieczorem) brązowe niteczki. A dziś ból po prawej stronie i brunatna wydzielinka, dość śliska.
Miałam tak 4 cykle temu, z tym, że wtedy, to zaczęło się 11-12 dnia cyklu, a więc była pewna przerwa pomiędzy okresem a plamieniem.
Dodam, że zwykle śluz płodny zaczyna się u mnie 11 dc, a wczoraj wieczorem szyjka jakby mi "podskoczyła".
Mam traktować to plamienie jak śluz płodny czy to raczej brak jakichś witamin? A może po prostu bardzo szybko przechodzę z I do II fazy, mam krótkie cykle 26-28 dniowe.
To chyba nie żadna zmiana grzybiczna czy coś, bo nic mnie nie swędzi, nie piecze, wydzielinka nie pachnie jakoś specyficznie.
Może zdublowałam temat, ale dziwi mnie fakt, takiego szybkiego plamienia śródcyklicznego właściwie zaraz po okresie.
małe słoneczko
Bywalec
 
Posty: 184
Dołączył(a): 2 stycznia 2008, o 00:27
Lokalizacja: Niebo:)

Postprzez Amazonka » 12 kwietnia 2008, o 21:17

Może chodzi Ci o plamienie okołoowulacyjne?
Amazonka
Domownik
 
Posty: 1650
Dołączył(a): 17 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez małe słoneczko » 12 kwietnia 2008, o 22:22

Tak:) a to nie to samo?:)
Problem polega na tym, że nie wiem czy to jest to. Bo pojawiło się zaraz po okresie. Temp. niska, jeśli to coś pomoże. Jak spadła w dniu @, tak się trzyma...
małe słoneczko
Bywalec
 
Posty: 184
Dołączył(a): 2 stycznia 2008, o 00:27
Lokalizacja: Niebo:)


Powrót do Jak rozpoznać czas niepłodności?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości

cron