Teraz jest 13 maja 2024, o 07:55 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

cykl po zabiegu - prośba o pomoc w interpretacji

Forum pomocy, przeznaczone do odpowiedzi na pytania osób praktykujących naturalne planowanie rodziny (nie jest to forum dyskusyjne).

Moderatorzy: admin, NB, milgosia

cykl po zabiegu - prośba o pomoc w interpretacji

Postprzez AniaM » 5 marca 2008, o 19:40

3 tygodnie temu miałam zabieg - ciąża obumarła w 8 tygodniu.

mój wykres wygląda tak (nie mam za dużo wprawy w interpretacji śluzu, jest go zresztą dość mało ale na pewno nie jest sucho)

http://www.fertilityfriend.com/home/197201

czy można uznać że juz jest 3 faza?. Zajście w ciąże w tym cyklu jest wykluczone, musimy jeszcze ok miesiąca odczekać.
AniaM
Przygodny gość
 
Posty: 86
Dołączył(a): 1 grudnia 2006, o 23:24

Postprzez Betsabe » 6 marca 2008, o 21:41

Ja bałabym sie uznac, ze juz jest III faza. Nie ma wyraznego skoku tempki.
Betsabe
Domownik
 
Posty: 1164
Dołączył(a): 3 lutego 2006, o 11:09

Postprzez milgosia » 7 marca 2008, o 18:20

Ja też jestem tego zdania, co Betsabe, nie widać jeszcze wyraźnej III fazy, temperatury skaczą, lepiej poczekać.
milgosia
Moderator forum
 
Posty: 742
Dołączył(a): 18 sierpnia 2006, o 13:41
Lokalizacja: Kraków

Postprzez AniaM » 10 marca 2008, o 20:56

od wczoraj mam czekoladowy śluz/plamienie - nie wiem czy to już zwiastun okresu (choć wcześniej nie miewałam takich objawów)?
dziwny ten cykl, chciałabym, żeby już to powróciło do normy....
AniaM
Przygodny gość
 
Posty: 86
Dołączył(a): 1 grudnia 2006, o 23:24

Postprzez Juana » 10 marca 2008, o 21:47

AniuM, nie wiem czy to Ci pomoże, ale ja po poronieniu [i po zabiegu z tym związanym] miałam takie właśnie plamienie już po 2 tygodniach. Zinterpretowałam je jako @, choć nie byłam pewna, ale od czegoś trzeba było wyjść i liczyć, a wyczytałam, że takie dziwne plamienie jest normalne w takiej sytuacji. I potem znowu po niecałych dwóch tygodniach przyszedł normalny, obfity @. Wtedy już sobie normalnie liczyłam jak trzeba i byłam pewna, że to @.
Pozdrawiam Cię ciepło i serdecznie.
Juana
Domownik
 
Posty: 429
Dołączył(a): 16 lipca 2007, o 18:44
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez AniaM » 11 marca 2008, o 15:57

no i się wyjaśniło, dziś przyszła @
tak więc jednak to był wzrost, nie za duży wprawdzie ale był, więc i owulacja chyba też.

mam już wyniki hist-pat, i są ok jak przy poronieniu, (napisane mam, że część kosmków była z obrzękiem). Lekarz powiedział, że to prawdopodobnie był błąd przy zapłodnieniu i żeby się nie przejmować bo to się zdarza.
Czekamy jeszcze jeden cykl i do boju:) ja w tym roku kończę 35 lat więc odkładanie nie jest wskazane zwłaszcza, że myślimy o więcej niż jednym dziecku. Ufam, że się uda.

Ostatnio słyszałam o parze która 12 lat nie mogła mieć dzieci a potem pierwsze w wieku 36 lat, drugie 38 i trzecie 40tu:) . Nieźle co?
AniaM
Przygodny gość
 
Posty: 86
Dołączył(a): 1 grudnia 2006, o 23:24

Postprzez Betsabe » 11 marca 2008, o 21:25

Moja kolezanka z pracy przez 9 lat starała sie zajsc w ciaze. W końcu zaszła majac 34 lata i po 2 latach znow :D I ma teraz w domu dwóch urwisów:)
Betsabe
Domownik
 
Posty: 1164
Dołączył(a): 3 lutego 2006, o 11:09


Powrót do Jak rozpoznać czas niepłodności?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości

cron